077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

שירותי ביובית במחיר מוזל!

שירותי ביובית במחירים אטרקטיבים במיוחד ניתן למצוא אצלנו, בפורטל האינסטלציה - הזמן כעת ואנו נשאב, נפתח וננקה את קו הביוב של ביתך במחירים מעולים ומשתלמים, תוך כדי שימוש בציוד חדשני אשר נותן תוצאות מצויינות, הזמן כעת את רכב הביוב המתקדם שלנו וקבל הצעת מחיר סופר משתלמת!

משאית לפתיחת סתימות תמצא אצלנו!

משאית ביובית היא בדרך כלל טנדר או סוג של משאית אשר נושאת על עצמה מיכל גדול אשר יכול להכיל בתוכו כ-20 קוב של נוזל. לרכב הביוב יש מספר שימושים בתחומים שונים: מפעלים, תשתיות ועוד. בתחום האינסטלציה שירותי ביוב נחשבת לכלי חשוב ולא כל אינסטלטור מחזיק ברשותה, רק אינסטלטורים מקצועיים ובעלי ניסיון. בעזרת משאית הביוב ניתן להתיז מים בלחץ מאוד גבוה ובכך לנקות את תעלת הביוב מלכלוכים אשר חוסמים את זרם המים, ניתן גם לשבור בעזרת לחץ המים הגבוה שלה שורשים אשר חדרו לביוב והסתבכו בתוכם לכלוך וזבל, כל זה ניתן לעשות באמצעות רכב ביוב מקצועי ומשודרג.

אז כמה עולה להזמין ביובית?

באמצעות איגוד מחירים שונים בכל רחבי הארץ ואינטרנט, פורטל האינסטלציה מספק לכם ממוצע מחירים שונים בעבור כל אלו השואלים את עצמם "כמה עולה ביובית". חשוב לעדכן כי המחיר זול אנחנו אכן מספקים בפורטל האינסטלציה, *אך מחירון ביובית לעיל אינו מחייב אותנו לעמוד במחירים המוצגים בו ומוצג על פי ממוצע שונה ברחבי הארץ למידע בלבד. אם זאת, תמיד תוכלו להזמין שירותי ביובית במחיר זול ומשתלם מהפורטל שלנו.

מחירון ביובית לצורך השוואת מחירים

סוג השירות מחיר מוערך
שאיבת ביוב באמצעות ביובית
היכנס לכאן להזמין את השירות במהירות

600 - 1000 ש"ח
שטיפת קווי ביוב
חשוב לבצע שטיפה תקופתית למניעת סתימות.

500 - 1,100 ש"ח
פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים
שימוש בלחץ מים חזק לפתרון כל בעיה.

650 - 900 ש"ח 
ניקוי שורשים בביוב באמצעות דיזה
דיזה אשר חותכת את השורשים בביוב בשילוב לחץ מים חזק.

2,500 - 5000 ש"ח
שאיבת הצפה ממקלט באמצעות ביובית
שירות איכותי ומקצועי של צוות הזמין בכל שעות היום.

800 - 1600 ש"ח
שאיבת בור שומן (מפריד שומנים) 
ניתן גם להשיג דרך פורטל האינסטלציה.

800 - 1,100 ש"ח
 

 

לקבלת מידע נוסף אודות מחירים, עיינו בעמוד מחירון האינסטלציה שלנו.

שירותי ביובית

שירותי ביובית מחיר מבצע!

אופציה נוספת שניתן לעשות בעזרת שירותי ביובית במידה והסנקת המים אינה יעילה היא שאיבת כמות מים עצומה מתוך הביוב ובכך לאפשר לאינסטלטור ואנשי הצוות לרדת אל תוך מעמקי הביוב בכדי לטפל בבעיה באופן ידני.
האינסטלטור אכן ביצע צילום של צנרת הביוב והראה לועד הבית במה מדובר, הוא הציג בפניהם את הבעיה ואת היקפה. האינסטלטור הסביר לועד הבית מה התהליך אשר עליו לעשות כדי לפתור את הבעיה לצמיתות ובמה היא כרוכה, כאשר אנחנו מדברים כאן על הזמנה של הרכב במיוחד עם המיכלית בגבו. מכיוון שיכול להיות שפעם אינסטלטור היה בעל מקצוע אמין, מקצועי ובעל ניסיון של שנים הייתה ברשותו ביביות אשר בעזרתה הוא ביצע את כל תהליך פתיחת הסתימה הראשית וסילוק השורשים אשר חדרו לביוב. לאחר מספר שעות לא רב של עבודה, נפתרה הבעיה וזרם המים התקין שב אל דירות הבניין והדיירים  דיווחו כי הסתימה נפתרה בכל המקומות ושבה אל סדרה, כל זה מתבצע באמצעות רכב הביוב.
בסוף העבודה, האינסטלטור הסביר לדיירים את מהות הטיפול וחשיבותו. הם הסבירו לועד הבית כי במידה ויש בעיות נוספות עליהם להזמין אינסטלטור בעל ציוד מתאים בכדי שיוכל לטפל בכל בעיה על הצד הטוב ביותר. רכב ביובית היא אחד הכלים החשובים ביותר שאינסטלטור צריך להחזיק ברשותו. בלעדי הרכב הביוב האינסטלטור יוכל בדרך כלל לפתור רק פתיחת סתימות מקומיות, סתימות אשר כמעט כל אחד יוכל לפתור באופן אישי וללא ידע קודם, לכן יש לבדוק כאשר יש סתימה בבניין או בית פרטי קשה וחיצונית השירות שלנו הוא דבר חשוב שיכול לפתור בעיות מהסוג הזה.

שירותי משאית ביובית 24 שעות סביב השעון

מרבית בני האדם שיש בית ברשותם, נתקלים בלא מעט בעיות שמצריכות טיפול. רוב הזמן אלו בעיות פשוטות כמו סתימות בצנרת הביתית, איתור נזילות ורטיבות. אלו דברים שנפתרים בצורה מהירה, אך יש מקרים בהם המצב הוא קצת יותר קשה, עד שכבר צריכים בשבילו ביובית בתל אביב. לא מעט מהאנשים שגרים כאן בעיר, גרים בעצם בדירות שכורות, שמרביתן ישנות ורק חלקן משופצות. זהו דבר ידוע כבר שנים שלא כל שיפוץ דירה מצליח והראשונה שסובלת מכל אותן תיקונים לא מקצועיים, זו ללא ספק הצנרת. אם הגענו לדירה שבה מערכת האינסטלציה לא תוחזקה במשך שנים רבות, נראה שיצפו לנו דברים לא כל כך נעימים בבית. לכן, אם הבריאות שלנו והשפיות שלנו חשובות לנו, יש מספר דברים שנצטרך לעשות, אם הגענו למצב שבו אנחנו כבר חייבים משאית ביובית לצורך פתיחת סתימות.

הזמן שירותי רכב ביוב מחיר זול כעת.

נתחיל עם זה שנבדוק עלויות. לפי מחירון ביובית שיש כאן באתר, ניתן לראות שהמחיר נע בסביבות 800 – 1,000 שקלים וכמובן שתמיד ניתן להתמקח. לפני שאתם מחליטים שאתם בכלל צריכים אינסטלטור, תוודאו שהכנתם את רשימה ובה כל אותם תושבי העיר שמתעסקים בעבודות מסוג אלו. עכשיו תתחילו קצת לבדוק עליהם. הפלטפורמות השונות שקיימות היום, כמו פייסבוק, טוויטר, בלוגים וכדומה, הפכו את הכל לנגיש יותר וכך גם את הביקורות או ההמלצות השונות הנוגעות לבעלי ביוביות. תבדקו קצת על זה שאתם רוצים שיגיע אליכם, אפילו עוד לפני שחייגתם. אם ישנה ביקורת שלילית, אל תמהרו לשפוט. תלונה אחת לאחד שמשרת עשרות לקוחות מדי חודש, זה דבר סביר. אם תראו שהתלונות חוזרות ונשנות, תבינו שאין לכם מה להתקרב. אם תראו שאין כלל ביקורות, אז זהו בהחלט דבר חשוד. יכול להיות כמובן שהוא בסך הכל אינסטלטור חדש בעל משאית ביוב ועדיין לא שירת מספיק אנשים, אבל בכל זאת רצוי לשאול אותו את כל השאלות (שיפורט בהמשך). אם יש עליו המון המלצות ואותו שרברב השאיר אחריו לקוחות מרוצים ברחבי תל אביב, אז כמובן שאין כאן שאלה ורצוי להזמין אותו כל עוד הוא בעת משאית ביוב מקצועית ותקינה.

דרך מומלצת ביובית השוואת מחירים

ברגע שהתחילה השיחה, תספרו לו מה הבעיה לפרטי פרטים. אל תחסכו שום דבר. כל פרט שתחסירו, עלול לגרום למבוכה ברגע שהוא יגיע אליכם וכל הסיפור יקבל תפנית לא נעימה. תסבירו לו מה גיל הצנרת שלכם, האם היו בעיות בעבר ומה גרם לכך שנשברתם והחלטתם להזמין בעל משאית ביוב. תשתדלו לשים לב לצורה שבה הוא עונה לכם, זה ללא ספק יכול לבדוק את רמת האדיבות שלו. כי אם יש דבר שאתם בטוח לא רוצים זה מקצוען לא מקצועי ולא שירותי שנמצא אצלכם בבית ואתם רק מחכים שילך. ברגע שתבינו כי הוא אכן אחד שנעים לעבוד איתו, אפשר כבר לשלב של הצעת מחיר. תרשמו בפרטי פרטים את ההצעה שלה, לצורך מיקוח עם הבא אחריו. תספרו לו כי אתם כרגע עושים סקר שוק ועדיין לא החלטתם עם מי אתם רוצים ללכת, אל תשכחו כי שירותי ביובית הם חובה לפתרון הבעיה ואינסטלטור ללא השירות לא יוכל לסייע לכם. סיימתם את עניין המחיר, אך חכו רגע, לא לנתק את השיחה. לפני הסוף תשאלו עוד שתי שאלות חשובות- האם הוא מוסמך קורס אינסטלציה? האם ניתנת אחריות ומה תוקפה? נכון שזו תחום שאפילו רבים מאיתנו ברמה האישית מתעסקים איתו בלי פחד, אך כשזה מגיע לנושא כבד כמו משאית ביובית, לא נרצה סתם חאפר שישחק לנו בצנרת. אל תתביישו לבקש ממנו להביא תעודה שבה תוכלו לראות כי הוא מקצוען מוסמך ויודע לספק שירותי ביובית על הצד הטוב ביותר.

שירותי משאית ביובית באחריות

אתם חייבים לקבל תעודת אחריות לכל עבודה שמבצעים לכם, אחרת כל זה לא שווה. תשאלו אותו מהי בדיוק אותה אחריות שתקבלו, תבקשו לקבל מסמך מפורט בגמר העבודה שבו יכתבו כל התיקונים שבוצעו ובנוסף, הכי חשוב, מה תוקף האחריות.אם כל זה נראה לכם כמו כאב ראש אחד גדול, אתם צודקים. הרבה יותר פשוט זה להשאיר פרטים ולקבל הצעת מחיר של שירותי ביובית. אז תשאירו, אל תישארו סתומים.

שירותי ביובית פתיחת סתימות

שוב קמתם בבוקר, ואחרי כמה דקות של שטיפת כלים, הכיור במטבח עולה על גדותיו. החומר של פתיחת סתימות שקניתם לפני חודש לא עשה את העבודה, והפומפה התעייפה מכל הפעמים שהפעלתם אותה כדי לנסות לשחרר את הסתימה. 
פתיחת סתימה בכיור או בכל מקום אחר בבית צריכה להיעשות על ידי משאית ביוב מקצועית ולא באמצעות חומרים מתוחכמים, שלא תמיד יעילים ובטח שלא בשיטות הסבתא. פורטל האינסטלציה, חברה שמעסיקה אנשי אינסטלציה וצי של רכבי ביוב המומחים בתחום של פתיחת סתימה או שאיבת קווי ביוב וגם בכל תחום אחר הנוגע לתחום האינסטלציה,  ישגרו לביתכם בתוך זמן קצר צוות עם רכב הביוב שיפתור אחת ולתמיד את בעיית האינסטלציה שלכם.

ביובית שאיבה של קווי ביוב לא עניין פעוט

רשתות השיווק שדוגלות בשיטה של "עשה זאת בעצמך", מנסות לשכנע את הציבור שהוא יכול להיות האינסטלטור של עצמו בבית או בחצר ובאמצעות תכשירים מתוחכמים לתקן בעצמו סתימות ותקלות אינסטלציה "פשוטות" מבלי לקרוא לאינסטלטור או לרכב ביוב. פתיחת סתימה נראית כעניין פעוט כשמסתכלים על ידיהם המיומנות של האינסטלטורים שמגיעים אלינו הביתה. אך הדבר אינו כך. פתיחת סתימה, דורשת מיומנות מיוחדת ואף לפעמים ציוד מתקדם וכשאתם צריכים אדם מקצועי, אז תקראו לחברה רצינית שתטפל בבעיית הסתימה בביתכם.

שירותי ביובית מחיר זול ומומלץ לצרכן

בעיית אינסטלציה בבית, זו תמיד בעיה מרגיזה, וכדרכן של כל התקלות, גם בעיות אינסטלציה מתרחשות ברגעים הכי לא צפויים, והכי לא מתאימים. לא שיש זמן שאי פעם טוב לתקלה של פתיחת סתימה או לתקלה במערכת החשמל וכאן צריך להזמין משאית ביובית לשאיבה או פתיחת סתימות קשות, אבל, בכל זאת יש רגעים שהם ממש לא מתאימים לתקלות משום סוג. כמו סתימה בצנרת הבית בדרך לאירוע משפחתי, או כיור סתום לפני כניסת השבת.  מי שמנסה להיות אינסטלטור חובבן, מצטייד בחוברת שקנה בחנות של "עשה זאת בעצמך", ותוך זמן קצר, הוא לומד על בשרו, מדוע שירותיו של אינסטלטור מקצועי, עולים כפי שהם עולים. בחברת פורטל האינסטלציה, אנו מעסיקים אינסטלטורים בעלי רכבי ביובית חדשניים לפתיחת סתימות קשות ולשאיבת קווי ביוב, מוזמנים לצור עמנו קשר.