077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

שירותי אינסטלציה

אין אחד שלא היה צריך בשלב כזה או אחר בחיים לעבור בחנות המוכרת מוצרי אינסטלציה ולבחור אסלה/מקלחון או אמבט. כל מי שיצא לו לפחות פעם אחת בחיים להיכנס לחנות כזו, יודע כי מגוון המוצרים הוא רחב מאוד וללא ידע מינימלי בתחום, יהיה מאוד קשה לבחור מוצר איכותי וטוב שלא יגרום לכם להתקשר כל יומיים לשירותי אינסטלציה.
 

המלצות קניה מאת עובדי שירותי אינסטלציה 24 שעות:


+ איכות המוצר - בעת רכישה, אפילו של מוצר הכי קטן כמו שסתום, תנסו לא ליפול על מוצרים לא איכותיים שמתחבאים מאחורי שמות ויצרנים גדולים. חשוב להבין כי לא כל מוצר בעל שם בינלאומי, הוא אכן מוצר טוב, כמו כן, ישנו סיכוי ליפול על זיוף. על מנת שדברים אלה לא יקרו, אנו ממליצים לקרוא ביקורות באינטרנט לפני הרכישה של המוצר הרלוונטי ואף להתייעץ עם עובד מקצועי בשירותי אינסטלציה שיוכל לספק לכם מענה מקיף ומלא על כל מוצר.
 
+ איכות ההתקנה - כמו שציינו מקודם, חשוב מאוד לשים לב לאיכות המוצר שהנכם רוכשים, עם זאת, גם אם רכשתם את המוצר האיכותי ביותר וההתקנה שלו בוצעה באופן חובבני, הוא לא יחזיק מעמד זמן רב. בעת רכישת מוצרי אינסטלציה, אנו ממליצים לפנות לאנשי מקצוע בתחום ולהשתמש בשירות אינסטלציה מהיר לצורך התקנה לאחר הרכישה.
 
+ חומר - חשוב לשים לב לחומר ממנו עשויים מוצרי אינסטלציה שברצונכם לרכוש. ברוב המקרים מדובר בחומרים כגון קרמיקה, מתכת וחרסינה. לכל חומר יש את היתרונות והחסרונות שלו, אך כל אחד מהם יכול לשמש אתכם לפחות ל15-20 שנים הבאות. כמובן שתצטרכו להשתמש בעזרה של שירותי אינסטלציה פה ושם, אך באופן כללי, המוצר אמור להחזיק מעמד תקופה ארוכה, לדוגמא ברזים.
 
+ עיצוב - אין ספק שמעבר לאיכות המוצר ואמינות היצרן, רובנו שמים לב גם לעיצוב, כי מי רוצה לרכוש אמבטיה שלא נראית טוב וכלל לא מתאימה לעיצוב הכללי של החדר? כיום קיימות אמבטיות בשלל צבעים וצורות, החל מאמבטיות עגולות, מרובעות ואף אמבטיות בצורת משולש. בכל הנוגע לצבעים, ברוב הבתים הנכם תתקלו באמבטיות בצבעים לבנים, אך ניתן להזמין ולרכוש גם צבעים אחרים כגון, אדום, ירוק ואפילו שחור.
 
+ מקום - עובדים בשירותי אינסטלציה חירום מציינים כי אם חדר האמבטיה שלכם קטן, ניתן להחליף את האמבטיה במקלחון וכך לחסוך מקום בחדר. לכן, טרם רכישת המוצרים, מדדו את חדר האמבטיה שלכם וכך תגיעו להחלטה איזה מוצרים כדאי לכם לרכוש.
 

לסיכום,


על מנת לבחור מוצרי אינסטלציה שישמשו אתכם לאורך זמן, אנו ממליצים לפנות לחברות העוסקות בשירותי אינסטלציה ולבקש מהם להתאים מוצרים במיוחד בשבילכם. כמו כן, אנו מזמינים אתכם לפנות לפורטל האינסטלציה על מנת לקבל הצעות מחיר זולות במיוחד שיאפשרו לכם לרכוש מוצרים איכותיים מבלי לפגוע בכיס. 

 
צינורות אינסטלציה