077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

פתיחת סתימות בצנרת המים והביוב

יש לכם בעיות של זרימת מים אל קווי הביוב שלכם? ככל הנראה שיש לכם סתימה בצנרת הביוב, אצלנו בפורטל האינסטלציה תוכלו לקבל שירות מקיף לפתיחת סתימות בצנרת הביוב ובמחיר מעולה ומשתלם, הזמינו כעת את המומחים שלנו ואנו מבטיחים שתקבלו שירות מקיף ופתרון לאורך זמן לסתימה שלכם בצנרת המים או הביוב.

יש לך סתימה בצנרת הביוב?

אז מה בעצם יכול לגרום לזה? ויותר חשוב, איך אפשר לתקן במהירות את אותה סתימה בצנרת? במקרים רבים אנחנו נצטרך אינסטלטור, רצוי כמובן שזה יהיה מומחה. אך בחלק מהמקרים תוכלו לטפל בעצמכם, עם מעט מאמץ כמובן. ידוע הדבר שבכל מערכת אינסטלציה תהיה סתימה בסופו של דבר. אין שום דרך לחמוק מכך. לעומת זאת, במידה והשתמשתם עם מסננים מתאימים, קיים סיכוי שתצליחו לטפל בבעיה בעצמכם, בלי להזדקק לשירותי אינסטלטורים. תתחילו עם כך שתבדקו שיש לכם אביזרי אינסטלציה מספקים. כמובן שאף אחד לא מבקש מכם להחזיק צינורות ביוב בבית, או ביובית בחניה, אלא מדובר בסך הכל במספר אביזרים פשוטים שיעזרו לכם לטפל בסתימת הצנרת במהירות המרבית ובמחיר שפוי.

פתיחת סתימה בצנרת עם מים חמים, אפשרי?

אותם האביזרים אמורים לשמש אתכם בעיקר בשביל פתיחת סתימות בצנרת באמצעות מים חמים וניתן לקנות אותם בכל טמבורייה או חנות “עשה זאת בעצמך” וכמובן בכל אותן חנויות כלי בניין. מדובר בעיקר בפומפה, סליל מתכת לפתיחת הסתימות וגם מספר חומרים כימיקליים, שכדי לבחור בהם תצטרכו את עזרת המוכר. התפעול הוא די פשוט ולא מצריך ידע מורחב בתחום. קודם כל רצוי יהיה רצוי לרכך מעט את הפסולת לפני שאתם מתחילים לשחרר שם את כל העניין. לאחר מכן תורידו קצת מים ותתחילו לפמפם. בערך עשרה פימפומים אמורים לעזור לכם. אם כל זה לא הצליח, נראה שאתם צריכים להשתמש עם הסליל. תכניסו ותוציאו אותו במשך מספר פעמים ותראו בכל פעם איך אתם מושכים לכלוך החוצה. לפעמים באמת רצוי לשלב בין שתי הדרכים (הסליל מרכך, הפומפה משחררת) ובכך להגביר את הסיכוי לכך שתצליחו במשימה.

פתיחת סתימות בצנרת הביוב ע"י אינסטלטור מקצועי.

אז זה לא תמיד עובד ולא עם כל סתימה בצנרת הביוב אנחנו מסוגלים להתמודד בעצמנו, לכן חשוב שנדע מה לעשות במידה ואנחנו חייבים שרברב במהירות. כל מה שצריך לעשות זה אך ורק למלא מספר פרטים כאן בטופס למטה ולהמתין להצעת מחיר משתלמת שתקבלו בתוך דקות בעבור פתיחה של סתימת צנרת הביוב או המים בביתכם.