077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

משאבות ביוב

בעיות אינסטלציה? סתימה בביוב? לפעמים לא די בפומפה! סתימה בביוב היא נושא מורכב, הגורם לכאב ראש לא קטן. הדרכים לטיפול בביוב הן רבות, לעתים, בביוב הביתי מספיק ניקוי קצר. אבל מה עושים כשמדובר בביוב מרכזי או בתקלה גדולה?, במאמר הבא נציג בפניכם את כל האפשרויות!

כשמדובר בתקלה גדולה יותר מסתימה קלה בצנרת יש צורך באמצעים מורכבים יותר, ביניהם משאבת ביוב. ברוב המקרים בהם נדרשות משאבות ביוב מדובר בסתימות ותקלות אינסטלציה בביוב ברחובות, אולם ישנם מקרים בהם גם לביוב ביתי נדרשות משאבות.

בדקנו עבורכם את כל נושא תיקון הביוב וריכזנו את המידע לפי מקצועיות, אמינות, מחירים, זמינות וקרבה למקום המגורים. מלאו הפרטים עכשיו וחסכו לעצמכם את הטרחה שבלחפש את המומחה שלכם. אנו כבר נמצא לכם אותו!


מהי משאבת ביוב טוחנת?


משאבה היא כלי שאיבה המחובר לביובית שהינה כלי רכב אליו מחובר מיכל גדול המשמש לאיסוף מי שופכין הנשאבים מביובים סתומים. אל הביובים מחוברות משאבות ביוב בקטרים שונים, המיועדות לסוגי בורות שונים כמו בור ביוב, בור שומן, בור ספיגה ועוד.

חשוב מאד לטפל בסתימה של בור ביוב מרכזי שנסתם, מאחר וביוב סתום הוא מפגע תברואתי של ממש, מקשה על מעברם של ההולכים והשבים ובעל צחנה נוראית, המשבש את ההתנהלות התקינה של הרחוב, דייריו והסביבה.

משאבות ביוב המשמשות לבעיות אינסטלציה בשימוש ביתי הן משאבות הפועלות על אותו העיקרון כמו המשאבות בביובים ברחוב, אולם בעלות קוטר קטן יותר וריכוז הנוזלים והשופכין נעשה באמצעות ואקום.


תיקון מקצועי של משאבות ביוב:


רבים מאיתנו סבורים כי תיקון ביוב הוא תהליך קל ופשוט שניתן לבצעו באופן עצמאי, אולם לא מודעים לנסיבות הגורמות לנזק שנוצר בצינורות הביוב, והצריך תיקון ביוב, לכן נדרשת תמיד נוכחות אינסטלטור או חברה המתמחה בפתיחת סתימות ,בבעיות אינסטלציה ובתיקון הביוב כולו.

אל תתפשרו על פתרונות זמניים. מעבר לחובת תיקון ביוב, חשבו על בריאותכם ובריאות הסביבה. דווחו על כל מפגע ציבורי וטפלו בכל בעיית אינסטלציה ביתית על ידי טובי המומחים.