077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

פתרונות אינסטלציה מתקדמים

כמו בעלי מקצוע רבים, גם אינסטלטורים רוכשים מיומנויות, כלים, שיטות עבודה ואמצעים טכנולוגיים חדשים המקלים על העבודה ומייעלים אותה ובעיקר מאפשרים מתן מענה מקצועי ייעודי טוב יותר ללקוחותיהם. העבודה מתבצעת בסביבה נקייה יותר, תוך הימנעות מגרימת נזק סביבתי ושמירה קפדנית על סביבת עבודה בפרט ועל סביבה נקייה בכלל.

לדוגמא: לאיתור נזילות אינו מחייב הרמת רצפות או שבירת קירות, כאשר ניתן כיום להכניס מצלמה קטנה שיש לה חיישנים לאיתור נזילות. הצילום הפנימי נותן מידע ותמונה מדויקים על מיקום הנזילה ועל היקפה, מה שמאפשר תיקון יסודי ומהיר ובעיקר מניעת נזק פוטנציאלי רב יותר. התהליך הזה אפקטיבי מכל בחינה: יש בו חיסכון זמן, כסף, עגמת נפש ולכלוך. הוא אינו מחייב שינוי סדר היום או הימנעות משהייה בבית בעת ביצוע הבדיקה והתיקון.
אנשי מקצוע המספקים מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה מתקדמים ( שימוש בחיישנים וברובוטים) מסוגלים לתת מענה מענה לכל סוגי התקלות והקלקולים, לדוגמה: סתימה בצינורות ביוב בכל הגדלים ומכל הסוגים - בבית או במשרד. ניסיון לפתוח אותה לבד עלול להסתיים לא רק בכישלון אלא גם בתחושת  תסכול אל אי ההצלחה, בזבוז הזמן, הלכלוך ובעיקר להימצא במצב שבו הבעיה נמשכת ומחמירה את המצב.
 

מקצועיות שווה לכם כסף

 
בעל מקצוע מאומן ומיומן בתיקון סתימות יאתר האת הגורם לסתימה ויימנע מהחלפת חלקי הקשורים לנושא: הידראוליקה אלא כאשר מתברר הכרח לעשות זאת- כגון החלפת האסלה ואף הצנרת המובילה אליה וממנה. איתור הסיבה לסתימה מחייבת היכרות מעמיקה של המערכת וסבלנות הנדרשת מכל בעל מקצוע בתחום זה. חשוב ביותר לא רק להשתמש באופן מושכל בציוד שברשות השרברב אלא גם בהפעלת שיקול דעת מקצועי ועבודה זהירה וקפדנית למניעת נזק סביבתי.

על מנת לוודא כי בעל המקצוע שעתיד להיקרא לביתכם לביצוע תיקון או תקלה מכל סוג שהוא במקום שבהם נדרשת התערבותו של  אינסטלטור, חשוב לברר ולוודא כי בידי בעל החברה מצויים אישורים והסמכות המעידים על מקצועיותו וניסיונו. אתם רשאים ואולי אף נדרשים לקבל חוות דעת על אודות הטיפולים השונים ולדרוש תעודת אחריות על העבודה. אם וכאשר מטרת הקריאה היא איתור מיקום של נזילה, במקרה שקיים  חשש או אף ספק להיתכנות נזילה,  חשוב ביותר לוודא כי ברשות האינסטלטור מצוי מכשור מתקדם, לרבת חיישנים אלקטרוניים מתקדמים, המיועדים לאיתור ולזיהוי המקום המדויק של דליפה/נזילה/ סדק/פיצוץ המאפשר לאתר את סוג הבעיה ואת מיקומה ובתוך כך מקל על פתרונה.העדר הצורך בביצוע שבירת קירות, קידוחים וחפירות מקצר באופן משמעותי את העבודה ומאפשר השבת הסדר והניקיון על כנם במהירות.
 

מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לכל תקלה

 
אינסטלטורים מבצעים מגוון עבודות כגון צילום מרזבים וצנרת ביוב, שטיפת קווי צנרת המתבצעת בלחץ גבוה, פתיחת סתימות שורשים באמצעות רובוט מתקדם, שיקום וחידוש מערכות ביוב ועוד.
לפני שאתם מזעיקים לביתכם אינסטלטור חשוב לספק מידע מפורט ככל שניתן על הבעיה – רצוי ומומלץ לצרף תמונה – על מנת לקבל חוות דעת ראשונית, ייעוץ ובהמשך, במידת הנדרש, לשכור את שירותיו של בעל מקצוע  לפתרון הבעיה. התפיסה לפיה "אם יש ספק - אין ספק" תקפה ביתר שאת כשמדובר בסדקים (דקים ככל שיהיו) ובנזילות ( גם אם רמז להן ניתן באמצעות כתמים לחים בקיר). אם יש לכם ספק האם מדובר בנזק כל שהוא - אל תהססו אף לרגע ופנו לאינסטלטור מקצועי