077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

​טכנולוגיות לצילום קווי ביוב

צילום טופוגרפי, מאפשר לאינסטלטור לצלם את האזור שבו חושדים שממנו דולפים המים, ולאתר את הנקודה הספציפית שממנה מתחילה הדליפה – מה שבעבר היה קורה בעיקר לפי אינטואיציה של האינסטלטור – נמדד


על-ידי אמצעי מדויק זה וחוסך המון זמן וכסף:


1) זמן עבודה – האינסטלטור מוצא כמעט מידית את מקור הדליפה – וחוסך זמן עבודה רב על הניסיונות למצוא את המקור ללא ה צילום טופוגרפי.
2) דיוק בעבודה –צילום טופוגרפי של קווי הביוב מאתר את המקום המדויק – ולכן לא צריך ל"חפור" מסביב – אלא ניתן לגשת ישר לפתרון הבעיה עם מינימום נזק לסביבה.
3) איתור במקומות לא גלויים – בעזרת צילום טופוגרפי ניתן לאתר נזילות במקומות שאינם גלויים לעיין – דבר שלא היה ניתן בעבר.
באמצעות צילום טופוגרפי ניתן לראות את הבדלי החום בין המקומות השונים באזור המצולם – והאינסטלטור יודע לפענח באמצאות התצלום את מקור הדליפה ולטפל בה במהרה. צילום טופוגרפי
אנו ממליצים מאוד על שימוש בטכנולוגיה של צילום טופוגרפי –  והשיטה מומלצת על ידי אינסטלטורים מכל הארץ.


לא רק צילום קווי ביוב - איתור נזילות


איתור נזילות דורשת מיומנות גבוהה וניסיון, ולכן יש לבחור בקפידה את האנשים הטובים ביותר לביצוע עבודה זו.
המשימה הקשה ביותר בתחום צילום קווי ביוב ואיתור נזילות היא איתור הנזילות במקום שאינם גלויים, כלומר: מעל התקרה, בצנרת שבתוך קיר ומתחת לרצפה. משום שמקור הנזילה נסתר מעיינינו נצטרך להשתמש במכשור מיוחד כדי למצוא את מקום הנזילה, ולטפל בו נקודתית.
אחרי שמאתרים את מקום הנזילה יש לטפל בה בצורה נקודתית, השאיפה היא לגרום לקונסטרוקציה מסביב מינימום נזק. כדי לעשות זאת יש להשתמש בכלים ובטכניקות מיוחדות שמכירים המומחים. טיפול בנזילה בצורה פזיזה יכול לייקר את כל תהליך התיקון ושחזור הרצפה/קיר/תקרה.

יש שיטות רבות ומגוונות בכדי לאתר ולטפל בנזילות, חומרים שונים ופיתוחים חדשים שרק הולכים ומתקדמים במרוצת השנים.
צילום קווי ביוב ואיתור נזילות טוב מתבצעים בזמן, לפני שנגרם נזק רב לסביבת הנזילה, ומטופל בצורה מקצועית כך שסביבת הנזילה לא נפגעת וחוזרת למצבה הראשוני במהירות האפשרית.

אחת מטכניקות האיתור נזילות היא איתור תרמי, אשר מאפשרת לנו לאתר את מקום הנזילה בלי להרים מרצפות או לחפור בקירות, תוך מספר דקות ומאפשרת אנליזה מדויקת לגביי מקור הנזילה ודרך התיקון העדיפה לנו.
כמו כן קיימות מערכות השקיה מתקדמות שמאפשרות מעקב אחרי צריכת המים בגינה ובכך עוזרת לאתר את הנזילות במערכת ההשקיה שלך.
גיליתם נזילה? אל תחכו שהיא תיפטר מעצמה, הזמינו עכשיו שירות איתור נזילות ותרוויחו בגדול.