077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

החלפת כלים סניטריים

מעוניינים להחליף אסלה בביתכם? לא צריך תואר באינסטלציה, צריך רק אינסטלטור טוב! איך מוצאים אותו? בעזרתנו. מלאו פרטיכם בטופס המקוון ללא התחייבות ואנו נשוב אליכם עם רשימת המלצות על אנשי המקצוע הכי טובים והכי זולים בארץ!

הסיבות להחלפה של האסלה הן רבות ומגוונות החל מעיצוב מחודש הדורש אסלה מודרנית יותר ובצבים שאולי לפני עשרים שנה היו לוהטים והיום קצת פחות, או אסלה מאיכות ירודה שיצאה ממקומה, נשברה או נסדקה, אסלה נוזלת, אסלה עם כתמי חלודה או אסלה עם מושב לא נוח.

תהא הסיבה אשר תהא, אם נדרשת החלפת אסלה כדאי לחפש אסלה שמחיריה הגיוניים ויחד עם זאת היא איכותית, חזקה, ובצבע העונה לטעמכם ולסגנון חדר האמבטיה כולו.

החלפת אסלה דורשת מיומנות ודיוק על מנת למנוע נזילות עתידיות. אנו נסייע לכם במציאת אינסטלטור מיומן והגון אשר יחליף לכם את האסלה בדרך המקצועית ביותר ובעלויות נמוכות. למידע נוסף מלאו פרטיכם ללא התחיבות בטופס המקוון, עכשיו!


בית הכסא:


מגוון האסלות היום הוא רחב ומגוון. הפריט שבעבר סופק בדגם אחד בלבד, סטנדרטי ומשמים, קיבל עדנה מחודשת ואת הכבוד הראוי לו, יחד עם ההבנה שהאסלה מהווה גם היא אלמנט חשוב בעיצוב חדר האמבטיה או חדר השירותים שם היא בולטת עוד יתר בבדידותה.

הסוגים הקיימים כיום כוללים בין היתר אסלות תלויות, אסלות חרס, אסלות מתכת, אסלות מרובעות, אסלות עגולות, אסלות צבעוניות, אסלות עם ניאגרה חבויה ומה לא. רק לבחור.

בעוד שבחירת אסלה היא קלה ואנו עושים זאת בהנאה, הלא שחיפשו אחר איש מקצוע הוא טרחני ומייגע, ואנו לא יודעים במי לבחור, מי מנוסה, מי הוגן במחיר ומי יבצע החלפת אסלה במהירות וביעילות.

הברז דולף? בקושי נסגר? לא חייבים לרוץ ולהחליף ברז. אפשר גם לתקן. מלאו פרטיכם באתר וקבלו את כל המידע הרלוונטי על תיקון ברזים והמלצות על אנשי מקצוע מתמחים בעבודות אינסטלציה ואשר הצעות המחיר שלהם נוחות ביותר!

נזילה בברז יכולה להיות דבר מטריד, שלא לדבר על אובדן מים יקר. ברוב המקרים מספיק תיקון ברז קצר ויעיל ולא נדרשת החלפת הברז כולו על כל המשתמע מכך.

על אף שניתן לתקן ברז באופן עצמאי, רצוי שיבצע זאת איש מקצוע, גם בגלל המיומנות, גם בגלל היכולת שלו למנוע תקלה חוזרת ובמיוחד בגלל האחריות שייתן לכם על התיקון.

אם אתם זקוקים ל- תיקון ברז ולא יודעים איך למצוא איש מקצוע מיומן ואף מהימן, מומלץ לכם למלא פרטיכם כאן באתר וללא התחייבות ולהיעזר ברשימת המומלצים שלנו, מומחים בתיקונים מהירים ובעלויות זולות!


החלפת ברזים- תיקונים מהימנים:


אם אתם שמים לב לנזילה עקבית בברז, הצעד הראשון אותו מומלץ לבצע הוא לסגור את ברז המים הראשי למניעת הצפה.

תקלה בברזה ברוב המקרים נוסעת מאטם הברז, המוכר בשם גומייה אותה ניתן להחליף אולם רצוי להחליף כבר את ראש הברז כולו.

איש מקצוע מומחה בעבודות אינסטלציה יבצע עבודה זו עבורכם תוך מספר דקות ובעלות נמוכה, כמובן שתינתן אחריות על התיקון.

תיקון ברז הוא קל ומהיר ובעזרת איש מקצוע הוא אף אמין ולאורך זמן. מלאו פרטיכם באתר וקבלו את כל ההמלצות ואת המחירים הזולים ביותר בארץ בתחום זה!