077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

​אסלות סמויות

בבתים רבים בהם נעשה שיפוץ מקיף, או לחלופין דירות ובתים אשר נבנים מאפס בוחרים בעלי הנכס במוצרי אינסטלציה איכותיים כאשר בין היתר ניתן למצוא אסלות תלויות ומנגנוני הדחה סמויים. האסלות ומיכלי ההדחה תופסים מקום של כבוד לאחרונה בחדרי השירותים והאמבטיות על ידי שלל עיצובים ופיתוחים שונים מצד היצרניות המובילות בתחום כגון מיכלי הדחה חסכוניים, אסלות מותאמות לילדים, אסלות שמותאמות לנכים ועוד. מעבר לכך, שמות היצרניות השונות דגש על עיצובים אלגנטיים ומרהיבים.
 
אם בעבר חדר השירותים לא היה בראש מעיינינו בהיבט העיצובי, הרי שהיום לא רק הוא מקבל מקום של כבוד, אלא גם החשיבה מתבצעת במטרה להשיג אסתטיקה עיצובית לצד פרקטיות ונוחות השימוש. לפניכם מספר שאלות ותשובות מרכזיות אשר יסייעו לכם לקבל החלטה כיצד לבחור את סוג האסלה ומיכל ההדחה בהתאם לצרכים שלכם.

מהן סוגי האסלות הקיימות בשוק?

למעשה ניתן לעצב את חדר השירותים באמצעות שני קווים כלליים לאסלות כאשר האחד היא אסלה המחוברת לרצפה והשנייה היא אסלה תלויה, כלומר כזו שאינה מחוברת לרצפה ובמקום זאת מחוברת לקיר. ההבדל כאמור הוא בצינור הארבע צול של ניקוז האסלה שמגיע מהרצפה כאשר מדובר בהתקנה של אסלה קלאסית ופשוטה. לעומת זאת, במקרה של התקנת אסלה תלויה, צינור הארבע צול מתחבר לקיר השירותים. 

מהם סוגי מיכלי ההדחה הקיימים בשוק?

למעשה, בשוק קיימים שלושה סוגים של מיכלי הדחה שונים כאשר הראשון הוא מיכל הפלסטיק שלעיתים גם תלוי בגובה רב מעל האסלה, דבר אשר מסייע להזרים לאסלה מים בעוצמה גבוהה ובכך עוזר לתהליך ניקוי יעיל יותר. הסוג השני הוא מיכל הדחה מחרס שבדרך כלל יהיה מורכב על האסלה עצמה, בין אם היא תלויה ובין אם היא גלויה. ולסיום ישנו מיכל הדחה סמוי, כאשר ההבדל המרכזי בינו לבין מיכלי ההדחה האחרים הוא שמיכל זה מותקן ומוסתר בתוך קיר ואינו נראה לעין.

מהו טווח המחירים של אסלות תלויות ורגילות?

מחיר האסלות הרגילות מתחיל בדרך כלל מ-200 ₪ ויכול להגיע עד לכדי 500 ₪ לדגמים יוקרתיים יותר כאשר המחיר של אסלה תלויה בדרך כלל מתחיל מ-500 ₪ ויכול להגיע עד למחיר של אלפי שקלים.

מהם היתרונות של אסלה תלויה?

לאסלה תלויה יש שני יתרונות מרכזיים על פני אסלה רגילה (אסלת P). היתרון הראשון הוא העיצוב הנקי של האסלה לצד העובדה שהאסלה התלויה אלגנטית יותר ותופסת פחות מקום. שנית, בהיבט הפרקטי, כאשר נשתמש באסלה תלויה מלאכת הניקיון של השירותים תהיה פשוטה יותר שכן יהיה קל יותר להגיע למקומות שעם אסלה רגילה קשה יותר להגיע בזמן הניקיונות, כמו למשל מאחורי האיזור של צינור הניקוז של האסלה. 
אסלה סמויה מותקנת

מהם היתרונות של מיכלי הדחה סמויים?

היתרון המרכזי של מיכלי הדחה סמויים הוא האלמנט העיצובי, הנקי, האלגנטי והיוקרתי שהם נותנים לחדר האמבטיה שלנו. אך מעבר לאלמנט העיצובי אינסטלטורים רבים ישמחו לספר לכם כי קיים קושי בביצוע תיקונים של מיכלי הדחה סמויים ולכן לעיתים עלויות התיקון של תקלות במיכלים מהסוג הזה עולות יותר מאשר תיקונים או החלפה של מיכל הדחה רגיל.

מהו מחיר ההתקנה של אסלות תלויות ומיכלי הדחה סמויים?

כמו במחירם של האביזרים והאסלות גם במחיר ההתקנה ישנו הבדל יחסית גדול כאשר עלות העבודה של התקנת אסלה תלויה ומיכל הדחה סמוי נעה בין 1000 ל-1300 ₪, בעוד התקנה של אסלה רגילה עם ניאגרה רגילה נעה בדרך כלל בין 250 ₪ ל-400 ₪. באתר טוב תודה תוכלו למצוא אינסטלטורים מומלצים להתקנת אסלות. לסיכום הקריטריונים שישפיעו על הבחירה שלכם חייבים להתבסס על התקציב העומד ברשותכם, הסגנון העיצובי בו אתם מעוניינים, איכות המוצרים ורמת הגימור.