077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

​אינסטלטור בצפון

ישנן עבודות בתחומים שונים, כאשר אנחנו מחפשים בעלי מקצוע בהם, אנחנו לא יכולים ללכת רחוק מדי, אנחנו לא יכולים לחפש אותם הרחק מאזור המגורים שלנו. כאשר  אנחנו זקוקים לאיש בתחום עלינו לחפש מישהו שגר קרוב או לפחות מישהו מהיישוב שלנו.
דוגמא טובה לכך היא אינסטלציה. אם אנחנו גרים בגליל או ברמת הגולן, אנחנו נחפש אינסטלטור עם דגש על היישוב שלנו, אם אנחנו גרים בדרום נחפש אינסטלטור מהדרום עם דגש על היישוב שלנו וכך הלאה. הרי אם יש לנו סתימה בבית, אין שום היגיון שנחפש מישהו שעובד באזור תל אביב וזה נכון גם למקרים הרבה יותר רציניים, למשל אם אנחנו צריכים לבנות תשתית אינסטלציה בבית או כל דבר אחר.

למה בעצם לבחור אינסטלטור מהאזור שלנו


כמו שציינו, אם אנחנו גרים באזור הצפון אנחנו נחפש אינסטלטור בצפון ולא במקום אחר, ויש לזה כמה הסברים:
עלויות – להביא אינסטלטור מאזור אחר בארץ, פשוט יעלה לנו הרבה כסף, ויהפוך את ההזמנה ללא כדאית.
זמינות – אינסטלטור מאזור חיפה או אזור אחר עלול להיות לא זמין לנסיעה ארוכה ולעבודה עבורנו, בעוד אינסטלטור מהיישוב שלנו יגיע עוד באותו יום.
דחיפות – אם יש לנו פיצוץ בצנרת או דברים דומים לזה, אין שום הצדקה להזמין מישהו מרחוק. דחיפות התיקון ידרוש מאתנו לבצע זאת במידי ולא להמתין עד שיבוא בעל מקצוע מרחוק.
תחרות – להבדיל מתחומים אחרים, למשל רפואה, שם ייתכן מאוד ונצטרך להגיע מאזורים מרוחקים למרכז הארץ, בתחום כמו אינסטלציה, יש מספיק בעלי מקצוע בכל אזור, אנחנו יכולים למצוא בעל מקצוע שיתאים לצרכים שלנו, מבחינת עלויות ומבחינת מקצועיות.


לוקאל פטריוטיות – אין מה לעשות, אם אנחנו תושבי יישוב מסוים, נעדיף שבעל המקצוע בן הישוב ירוויח את לחמו אצלנו, רק ככה עסקים מקומיים יצליחו.
חשוב להבהיר נקודה לסיום, היום בניגוד לעבר, קל מאוד למצוא בעלי מקצוע מהאזור שלנו. יש אינטרנט, יש סמאטרפונים. לכן עדיף להשתמש בכלים האלה בשביל למצוא אותם, לקרוא חוות דעת וביקורות, וכך גם נמצא בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים, וגם לא נצטרך להרחיק בחיפוש שלנו אחר אזורים אחרים ברחבי הארץ.