077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

אינסטלטור אמין ומקצועי

איך מוצאים איסנטלטור אמין ומקצועי?

 
ישנם מספר בעלי מקצוע אשר אמינותם חשובה מעל למקצועיותם ואחד מהם הוא האינסטלטור. לא אחת שמענו על "קומבינות" ודרכים להוציא מהלקוח יותר כסף או דרישת תשלום על בעיות שלא היו קיימות. יצאנו לבדוק כיצד הכי נכון לאתר אינסטלטור אמין וכזה שהמים יזרמו בעזרתו באופן שקט ובטוח. הצטרפו אלינו וקראו את השורות הבאות שעתידות לחסוך לכם לא מעט כסף והמון עוגמת נפש.

טיפים למציאת האינסטלטור הבא שלך

  1. סקר שוק – תודות לעובדה שכיום, שפע המידע באינטרנט הוא רחב וניתן לאתר כמעט כל בעל מקצוע בעזרת הרשת האינטרנטית, ניתן לבצע סקר שוק וסינון מקדים של כל האינסטלטורים המעניקים שרות באזור בו הבית או המשרד. הטיפ שלנו הוא להקיש את המילה אינסטלטור ואז את שם העיר, למשל: אינסטלטור בתל אביב. צמד מילים זה יפתח עמודי תוצאות העונים למילת החיפוש הזו ויעניק לכם את חופש הבחירה בין מאות האינסטלטורים הקיימים.
  2. המלצות – כיום אין יותר שווה מאשר המלצות במיוחד כאשר הן מגיעות ממקור אמין וכזה שרוצה רק בטובת מבקש ההמלצה. כמובן שאין זה אומר כי המלצות הקיימות באינטרנט בטלות בשישים אך תמיד עדיף לקבל המלצה ממישהו שמכירים. לאחר שביצעתם סינון מקדים ואף קודם, פנו אל החברים והמכרים ושאלו האם נעזרו בעת האחרונה באינסטלטור ומה דעתם על אותו אינסטלטור. הקפידו לזכור כי גם אם אחד זכה לקבל שירות מושלם, אין זה אומר כי כך יהיה ללקוח האחר ולכן קבלו את ההמלצות אך את המשקל הסופי לבחירת בעל המקצוע, הניחו לתחושה בשיחה לעשות.
  3. התמחויות – על מנת לוודא כי אכן איש המקצוע אותו תזמינו יודע וידע כיצד לטפל בתקלה הקיימת, יש לוודא כי אכן אותו אינסטלטור מתמחה ובעל ניסיון בבעיה שאתם חווים, לדוגמא: במידה והתקלה קיימת באחד מאותם כיורים מיוחדים ולהם ברזים מעוצבים, יש להקפיד ולשאול זאת כבר במועד השיחה הטלפונית ולא רק לאחר שהגיע אל פתח הבית.

לסיכום, בעידן בו אנו חיים תמיד כדאי להכיר את בעלי מקצוע הנדרשים מעת לעת עבור תיקונים שבשוטף ברחבי הבית. בין אם מדובר באינסטלטור לבין אם מדובר בחשמלאי או מנעולן, היכרות מוקדמת יכולה לעשות את ההבדל הגדול ביותר, הן מבחינת עלויות והן מבחינת איכות התיקון. היכולת לא להיות תחת לחץ כאשר מזמינים בעל מקצוע אל מול בחירת אינסטלטור או חשמלאי בעת קרות מקרה חירום, היא אסטרונומית ותורמת לכך שלא תאלצו להתפשר על בעל המקצוע בשל חוסר הזמן או דחיפות התקלה..