077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

​כיצד למצוא אינסטלטור אמין

בישראל של 2016 לא פשוט למצוא בעל מקצוע אמין. לא, זו אינה אימרה נבובה המתייפחת על כך שהולך ופוחת הדור, זו היא מציאות. לא מזמן הופיעה בפייסבוק ידיעה ויראלית: על אינסטלטור בכפר סבא שרימה ניצולת שואה והחליף לה מושב אסלה במחיר אסטרונומי. ואין ספק שתוכנית כמו "יצאת צדיק" נולדה עקב מצוקה של שנים הקיימת בישראל. התוכנית הקיפה עשרות בעלי מקצוע ואנו נתמקד בתחום האינסטלציה. אז מה ניתן לעשות נגד אותם חאפרים ורמאים בתחום האינסטלציה אשר מגיעים לביתו של לקוח, עושים עבודה גרועה ולוקחים מחיר לא ראוי עבור עבודה ראויה? להלן נספק טיפים ועצות שינסו למזער את רמת הסיכון ויובילו אותנו אל מומחה אמיתי בשרברבות.
 

הכל נשאר במשפחה

העצה הכי טובה מבוססת על האמרה: "הרכב מנצח לא מחליפים". אם יש בחיק המשפחה אינסטלטור בהוד השרון מקצועי מומחה ומומלץ איתו עובד מישהו מבני המשפחה הקרובה, זה בדיוק הזמן להתקשר לקבל חוות דעת עליו ואת מספר הטלפון שלו. על פי רוב שרברבים מסוג זה עימם עובדים כבר זמן רב, הם כאלו שהוכיחו את עצמם בשירות טוב, אמינות ומחיר. המילה של בן משפחה קרוב היא איתנה ועליה אנו סומכים הרבה יותר מעצה של ג. יפית למשל. ברור כי כאשר נתקשר לאותו שרברב ונאמר לו כי פלוני אלמוני שהוא אחי המליץ עליך בחום, יעשה אותו בעל מקצוע מאמץ לתת שירות מעולה שכן הפעם מוטלים על הכף שני לקוחות לפחות ואולי עוד פוטנציאליים במשפחה. מצב זה הוא בבחינת WIN WIN לכולם. האינטרס של כל הצדדים הוא שיהיה טוב. ואכן על פי רוב נדיר שבעלי מקצוע מסוג זה עימם רצים במשך שנים יכזיבו.
 

 פה לאוזן חיובי – מעגל מספר 2 מילה של החבר הטוב

סיימנו עם חיק המשפחה ואנו עוברים לעצתו של החבר "מבין העניין" לכולנו יש חבר מומחה לתחום מסויים. זהו אותו חבר אליו מתקשרים לבעייה בתחום בו הוא נחשב להרבה יותר טוב מאיתנו. כך זה בנוגע למחשבים למשל או לרכבים ואותו הדבר בנוגע לעולמות של צינורות, ביוב, אסלות, כיורים או איתור נזילות מים. החבר הטוב יכול להיות קולגה לעבודה, שכן טוב, חבר ילדות או מכר עימו אנו בקשר תכוף ולא אחת ל-10 שנים. אחד משילה שלו היא מילה. מתקשרים מבקשים ממנו הכוונה לגבי אינסטלטור מומלץ למשל ויודעים שנקבל מילה בסלע. אגב, לעיתים יש מצב שלחבר אין עצה בתחום ואז לא תהיה ברירה אלא להמשיך לשלבים הבאים.