077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

אינסטלטור הוגן ומקצועי


במקרים של תקלות אינסטלציה, עד שמגיע לביתנו אינסטלטור,  אנחנו מגלים עד כמה חשובה אספקת המים בביתנו ועד כמה חשוב שיהיה בידנו מספר טלפון של אינסטלטור טוב שיבוא לתקן את התקלה במהירות.
הזמנת אינסטלטור אינה חייבת להיות רק בעקבות תקלה הדורשת תיקון מיידי. אנשים רבים מזמינים אינסטלטור לצורך תחזוקה או בעת החלפת הצנרת בזמן שיפוץ הבית. בנוסף, אינסטלטור מתקין גם דודי שמש, ברזים ו איתור נזילות.
 
ברוב המקרים, תקלות האינסטלציה (לדוגמא פיצוץ צינור מים) מפתיעות אותנו, אנחנו מזמינים אינסטלטור (בדרך כלל את זה שיכול להגיע הכי מהר), הוא רואה את מצוקתנו ולעיתים מנצל מצוקה זו לטובתו ומעלה את מחיר התיקון. לכן, חשוב להכין מבעוד מעוד טלפון של אינסטלטור טוב והגון שבכל תקלת אינסטלציה שתצוץ נוכל להזמינו.
 
אינסטלטור טוב, הוא אחד כזה שיודע את עבודתו היטב ויודע לתקן את כל סוגי התקלות במיומנות ומהירות. אם אין לכם עדיין אינסטלטור טוב עליו אתם סומכים, ניתן לשאול חברים, משפחה או שכנים שימליצו לכם על אינסטלטור מקצועי והגון. כמו כן, באתרי האינטרנט המיועדים לחיפוש אנשי מקצוע ישנם המלצות מגולשים שהזמינו אינסטלטור דרך האתר, באתרים אלו ניתן למצוא גם כן מחירון אינסטלטור.
 
לאחר שקיבלתם שם ומספר טלפון של אינסטלטור מומלץ, כדאי לשאול אותו כמה שאלות (לפני שתזמינו אותו לתקן את התקלה): כמה זמן הוא עובד במקצוע אילו שירותי אינסטלציה הוא מספק? יכול להיות שאותו אינסטלטור 24 שעות אליו פניתם לא מומחה בתיקון התקלה הקיימת אצלכם בבית. בנוסף, יש לבדוק האם קיימת אחריות על התיקון, אינכם רוצים שהתקלה תחזור ואותו אינסטלטור יחייב אתכם פעמיים בתיקון של אותה התקלה.
 

אינסטלטור – הזמנת אינסטלטור בשעות הלילה

 
מה עושים במקרה של פיצוץ בצנרת הדורש תיקון באופן מיידי בשעות הלילה? במקרה כזה גם אם יש לכם אינסטלטור קבוע למטרת תחזוק ותיקון תקלות הצנרת, לא ניתן להתקשר אליו באמצע הלילה. במקרים אלו, ניתן לפנות לאתר אינטרנט לחיפוש בעלי מקצוע ולמצוא אינסטלטור שעובד עשרים וארבע שעות ביממה. כדי להימנע ממקרים כאלו מומלץ לבדוק את הצנרת מדי פעם, או לבדוק האם כדאי להשקיע בצנרת חדשה.
 
אינסטלטור תמיד הייתה מילה המזכירה משהו ישן ועתיק, כמו רדיו ישן עשוי מעץ, גנזך או עוד מילים שהיום כבר לא נמצאות כל כך בשימוש. בנוסף, אינסטלטור היה שם נרדף לתפקידי המשנה בתעשייה. איך הגיע תפקידו של אינסטלטור עד למצב בו הוא מככב בתעשייה מזילת הריר של יו הפנר? זאת באמת שאלה מצויינת. כיום, רבים מבני הנוער, עוד לפני שיודעים מה עושה אינסטלטור במציאות, יודעים שהוא מככב לצד המציל והטבח בסרטים הכחולים. מדוע נבחר דווקא אינסטלטור מבין שלל המקצועות הקיימים בעולם? הרי קשה לומר שכאשר אתם חושבים על דמות סקסית כלשהי, עולה בפניכם דמותו של אינסטלטור דווקא ובכל זאת, יש משהו בדמותו של אינסטלטור הגורמת לך לחוש כלפיו משהו.
 
הרי, אם אני אבקש מכם לתאר לי איך נראה אינסטלטור, אחת האסוציאציות הראשונות שתענו לי תהיה: החריץ הנפער בישבנו בזמן שהוא מתכופף לתקן את התקלה. כך שאם נרחיב את הדיון קצת ברמה הפילוסופית, נוכל להבין שדמותו של אינסטלטור, היא למעשה שם נרדף לאדם, שמצד אחד צוחקים על מראהו ועל התנהגותו אולם מצד שני מלהקים אותו לתפקיד משני (לצד הבחורה) של כוכב המין. יכול להיות שעובדה זו נעוצה בכך, שאינסטלטור הוא בהרבה מובנים, מקבילו של הילד הלא מקובל בכיתה, זה שאינו מוזמן למסיבות שכבה ואף בת לא רוקדת איתו. עצם זה שדווקא הוא זה שמצליח להכניע את כוכבת  הבלונדינית שהיא למעשה חלומו הרטוב של כל גבר רק מעצימה את החוויה. כי הרי בינינו, מה היה שווה כל הסרט אם לצורך העניין, במקום אינסטלטור בתפקיד ה”סייד קיק” היינו מקבלים איש עסקים או עורך דין? למעשה, ניתן לומר שמפיקי סרטי הראשונים רצו להעביר מסר שונה: כולם יכולים.

 אז מהו בעצם אינסטלטור?


המילה אינסטלטור עבורם, נמצאת באותה קטגוריה כמו שאר המקצועות שציינתי קודם לכן כמו: טכנאי ומציל, בלי קשר למידת המיומנות שמצריך כל תפקיד. כל אינסטלטור כמו כל בעל מקצוע היה רוצה שיכבדו את מה שהוא עושה. ילד שאביו אינסטלטור עלול לחשוש מתגובת חבריו, כאשר הם ישמעו במה אביו עוסק. אינסטלטור הוא איש מקצוע הנותן לנו שירות וככזה עלינו לראותו, אולם לצורך ההגינות צריך לומר, שגם אינסטלטור, זאת יודעים כולם, לרוב אינו טומן ידו בצלחת. לא רק שבני נוער מתייחסים אליו כאל כוכב משנה, גם בעולם של המבוגרים מקומו נמצא בסכנה. תפקידו של אינסטלטור כפי שנחשף בתוכניות התחקירים האחרונות האירו את פניו באור לא מחמיא בלשון המעטה. המצלמות תפסו אותו עם המכנסיים למטה תרתי משמע: מתחמן, משקר וממציא תקלות שלא היו ולא נבראו. במילים אחרות, אם אינסטלטור רוצה שיעריכו אותו, אז שילמד קודם כל להעריך את עצמו ולכבד את המקצוע שבו הוא עוסק. לגבי אגב, זאת מלחמה אבודה, אינסטלטור לנצח יתוייג לצד הבלונדה התורנית. ואולי דווקא יצא משהו טוב מכל התעשייה הזולה והרקובה הזאת: דור שלם של בני נוער שחלומם הגדול הוא להיות אינסטלטורים.