077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

איך בוחרים אינסטלטור

אז איך בוחרים אינסטלטור בעצם?


לו"ז: עליכם לוודא כי האינסטלטור זמין בטווח זמן הקרוב המתאים לכם. עמדו על כך שהנכם רוצים עבודה מקצועית וממוקדת אשר לא תיגרר ותמרח על מספר ימים/ שבועות/ חודשים אם אין צורך בכך.
המלצות קודמות: לפני הזמנת האינסטלטור בפתח תקווה שאלו חברים ומכרים אחרים לשמות של אינסטלטורים אשר נתנו להם שירות אדיב ומקצועי. באם אין לכם, צרו קשר עם אינסטלטור ובקשו ממנו שמות של לקוחות אשר ימליצו לכם עליו (כך גם האינסטלטור ידע כי מדובר בלקוחות רציניים ודקדקניים).

תעודת אינסטלטור: רצוי ואף מומלץ לבחור אינסטלטור שיש בידו תעודה של קבלן שיפוצים. תעודת קבלן שיפוצים תעזור לכם לדעת כי מדובר באינסטלטור מקצועי, הרי בכדי להיות אינסטלטור אין צורך בהכשרה מיוחדת ולכן כביכול- כל אחד יכול להיות אינסטלטור. החכמה היא לבחור את האינסטלטור המקצועי ביותר והמומחה בתחום ולא אחד חסר ניסיון, ידע וכלים לפתירת בעיה.
מחיר: אנשים רבים מקלים ראש בנושא המחיר ונוטים לבחור באדם אשר יציע להם את הצעת המחיר הזולה ביותר- לפעמים זה עלול לעלות ביוקר! עליכם לערוך סקר שוק, ולהגיע למחיר ממוצע. אין זה אומר כי זה יהיה המחיר הסופי. המחיר הסופי נקבע לאחר בדיקה מעמיקה של האינסטלטור  ושל הבעיה. מחיר נמוך מאוד המוצע תחילה ללקוח עלול להצביע על חוסר מקצועיות וחוסר ניסיון- לכן בדקו טוב טוב מה המחיר כולל.
 

למה זה כל כך קריטי?בעיות אינסטלציה הן דבר אשר עלול לגרום חוסר נוחות ורמת היגיינה נמוכה. באם לא מטפלים בבעיה בעזרת אינסטלטור מקצועי יש סכנה כי הבעיה תתפתח ותגדל ויחד עם זאת תידרש עבודה סיזיפית יותר של האינסטלטור.

הבעיה הרצינית יותר שעליכם לחשוש ממנה היא הזמנת אינסטלטור לא מקצועי, מכיוון שטיפול לא הולם בבעיות אינסטלציה וביוב עלולות לגרור אחריהן בעיות חוזרות ונשנות או במקרה היותר גרוע האינסטלטור יכול לגרום לנזק בלי ידיעתו, כזה שיתגלה רק לאחר שהוא יעזוב.

אינסטלטור (או בשמו הישן: שרברב) הוא מקצוע ותיק מאוד, ההרגשה היא ש"כל אחד יכול" להיות אינסטלטור בתל אביב - זוהי טעות חמורה. אינטסלטור מקצועי הוא זה שיש בידיו את הכלים החדשים ביותר והמקצועיים ביותר, אחד כזה שיש לו ניסיון של שנים רבות, ידע רב והמלצות טובות בשפע.

אצלנו ב תוכלו למצוא מגוון רחב של אינסטלטורים מומחים ומקצועיים בתחומם, כל אינסטלטור אשר נמצא במאגר, נבדק ונבחן ורק לאחר מכן הוצע לכם. בכל זאת, בשביל השקט הנפשי שלכם, היעזרו בטיפים אשר נתנו לכם.