077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

לחץ מים נמוך בדירה? אנחנו כאן!

פורטל האינסטלציה מודע לבעיות הלא נעימות כמו לחץ מים נמוך בבית, כאשר מקלחת היא לא אותו הדבר, הורדת מים באסלה יכולה לקחת כמה דקות ושילוב של מים חמים וקרים יחדיו כמעט בלתי אפשרי לנו יש את הפתרון והוא הגברת לחץ המים בביתכם באמצעות בדיקות מעמיקות ומתן פתרונות משתלמים.

מדוע יש לחץ מים נמוך בברזים שלכם?

כבכל יום אתם פותחים את הברז בתוך הדירה שלכם בצורה הכי טבעית בעולם מן הסתם - אך רואים כי לחץ המים הוא נמוך באופן משמעותי. לחץ נמוך יכול להיות מטרד של ממש, שכן גם בתוך הדירה שלכם וגם בתוך הגינה, אתם זקוקים לרמה גבוהה של לחץ לצורכי רחצה, ניקיון, והשקיה כמובן. חשוב מאד להבין כי תופעות של לחץ אינן גזירת גורל - אינסטלטור מקצועי יוכל לטפל בבעיה, לאתר את מקור התופעה, ולפתור אותה במהירות.

ממה לחץ מים נמוך נגרם?

יש מספר סיבות אשר בגינן מתקיים מצב שכזה. יש לפעמים תופעות פשוטות אשר לא דורשות התערבות של אינסטלטור מקצועי - כמו ברז אשר פשוט לא פתוח עד הסוף. יחד עם זאת, לעתים מדובר על ברז תקול לחלוטין אשר לא מצליח להיפתח עד הסוף עקב מנגנון אשר איננו תקין, ויש להזמין אינסטלטור אשר מתמחה בתחום של תיקון ברזים, וכך אתם תוכלו ליהנות בחזרה מלחץ נוח לרחצה.

האינסטלטור ישפר לכם את המים בבית

ברוב המקרים, בעיה שכזו נגרמת עקב הפרעות בצנרת עצמה. למעשה הוא פשוט סימן מקדים לתופעה של סתימה כזו או אחרת באזור כל שהוא של הצנרת במבנה המגורים שלכם. מדובר על הצטברות של גורמים שונים אשר מפריעים למים לזרום - ובין השאר מדובר גם על הצטברות של אבנית בתוך הפתחים של הברזים. כמו כן, לעתים מדובר על תופעה של הצטברות אבנית במסננים של הברזים, אשר גם תורמת ללא כל צל של ספק לבעיה.

שרברב מומחה לשירותכם

חשוב להבין כי אם אתם זקוקים לשירות של שיפור לחץ מים בדירה ובחצר שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם האינסטלטור. לנו יש ניסיון בתחום של עבודות האינסטלציה השונות, טיפול בבעיות צנרת וביוב ובין השאר גם טיפול בצנרת אשר מספקת זרם חלש של מים קרים בבית.

הגברת לחץ מים בבית

דייריו של בית שסובל מזרימה איטית של מים קרים או חמים מגלים פתאום עד כמה זה קשה לבצע פעולות יומיומיות רגילות כגון שטיפת ידיים וצחצוח שיניים. הפתרון – הגברת לחץ מים. המים בביתנו משמשים אותנו ליותר מאשר שתייה בלבד. אנו צריכים להתקלח, לשטוף ידיים, למלא דליים לספונג'ה ועוד. הפעולות הללו דורשות שהמים יצאו מהברז בלחץ מסוים. הבעיה מתחילה בעיקר בבניינים אשר הקומות הגבוהות בהן לא זוכות לעוצמה מספקת. לרוב, כאשר לא קיימת בריכת אגירה בגג הבניין והמים מגיעים, גם לקומות הגבוהות, ישירות מהצינור הראשי. עם זאת, גם קיומה של בריכת אגירה שכזו לא מבטיחה לחץ תקין לקומות העליונות, זאת מכיוון שפעולתה מסתמכת על כוח המשיכה בלבד.

הגברת לחץ מים בכל אזורי הארץ

רבים חושבים כי הפתרון הוא בצינורות אשר דורשת את חשיפתה של מערכת הצינורות מה שדורש שבירה של הקירות בבית, דבר מלחיץ ומלכלך. למרות כי פעמים רבות פעולתו של האינסטלטור דורשת עבודה מול צינורות חשופים, דווקא הגברת לחץ מים אינה מחייבת זאת. מכיוון שבחלק גדול מהמקרים בעיית הלחץ קשורה לתכנון לקוי של המבנה, מספיק להוסיף משאבה פשוטה בכדי להעלות את הלחץ בבתים בהם הזרימה חלשה. משאבה אינה מעמיסה על הצינורות יתר על המידה מכיוון שגם ככה הם תוכננו בכדי לעמוד בלחץ שכזה ואילו אתם נהנים סופסוף מלחץ מים תקין. בעיית לחץ מים עלולה להתעורר גם עקב בעיות אחרות שאינן קשורות לתכנון לקוי של המבנה, אלא פשוט לבלאי, או שימוש לא תקין. סתימה של הצינורות עלולה לגרום להפחתה חדה של לחץ. במקרים רבים סתימה כזו מתרחשת בזמן תהליך שיפוצים שבו פתחי הצינורות חשופים. בתהליך שכזה עלולים ליפול פיסות פסולת גדולה לצנרת. היה לי מספר רב של לקוחות שלא הבינו כיצד דווקא אחרי שיפוץ של הבית לחץ המים בביתם נפגם.

החלפת קווי מים במקרי קיצון בלבד

בחלק גדול מהמקרים הצנרת בביתנו יותר ישנה מאשר אנו רוצים לדמיין. מכיוון שתשתית המים סמויה מן העין נהוג להזניח את הטיפול בה עד אשר מתרחשת תקלה רצינית. בעלי בתים רבים שבהם עבדנו הופתעו לגלות את הצינורות המוזנחים והחלודים בהם זרמו המים לביתם עד לאותו הרגע. אחת הבעיות הראשונות שמתעוררות במקרה של תקלה, או בלאי בתשתית הצנרת היא פגיעה בלחץ המים של הבית. ישנם מצבים בהם אין ברירה וחייבים להחליף את חלקים מסוימים בצנרת הבית או את כולה. החלפת צנרת היא עניין לאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. מלבד החשיבות של ניסיון ויכולת עבודה, חשובה מאוד גם ההיכרות של האינסטלאטור עם החידושים האחרונים בתחום. במידה וכבר הוחלט לשבור קירות ולהחליף חלק מהצנרת עדיף להתקין צינור איכותי, כזה שלא ידלוף עוד שנה-שנתיים, אלא שיחזיק מעמד למשך שנים רבות. הגברת לחץ מים, פעולה פשוטה בהרבה משחשבתם.