077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

השירותים של פורטל האינסטלציה

בעמוד הבא תמצאו את השירותים אשר פורטל האינסטלציה מציע לקהל הלקוחות שלו, בחרו את השירות ותעברו לעמוד המתאים וגלו אודותיו מידע נוסף.

צור קשר עם פורטל האינסטלציה וקבל מחירים מעולים!

אינסטלטור אמין ומקצועי לטיפול בכל בעיה, גם בבעיות הקטנות – בתור נותני שירות, אנו גם מתנהגים ככאלה ולעולם לא נזלזל באף בעיה שנתקל בה, בניגוד לחברות אינסטלציה אשר מתזמנות את הלקוח לשעה מסוימת ובוחרות לא להגיע, במידה וזה לא מסתדר להם או שהם "תפסו" עבודה משתלמת יותר. העמידה שלנו אל מול הלקוח היא במקום הראשון, ואנו דואגים להתייחס לכל לקוח ולקוח, כאלו הוא הדבר החשוב ביותר, וכאלו הוא הלקוח היחיד. בתוך כך, אנו מטפלים בכל בעיית אינסטלציה ונשמח לעזור לכל מבקש את שירותינו, נשמח לטפל בכל בעיה באשר היא בעיית אינסטלציה – החל מפתיחת סתימה באסלה או החלפת ברז, וכלה באיתור נזילות מים ואף בשירותי ביובית כנגד שורשים בביוב או לכל צורך אחר.

מה תמצא אצלנו?

שירות אמין, מקצועי, ובמחיר הגון – אנו דוגלים במתן שירות אדיב את זה כבר אמרנו, אך יש לציין שאנו גם משתמשים במכשור האינסטלציה המתקדם ביותר, ברשותנו רובוטים לאיתור פיצוצים צנרת, ביובית, ומכשירי אינסטלציה מתקדמים נוספים, כמו למשל מכשירים לאיתור פיצוצים בצנרת ונזילות. לא דיי בכך, אלא שאנו דואגים לספק את השירות שלנו בחיוך, במקצועיות, ומעבר לכול מבלי לקרוע את הכיס. אנו, בדיוק כמו כולם חיים במדינת ישראל, והמציאות לעיתים אינה פשוטה. שירותי אינסטלציה לא יכולים להוות מטרד כלכלי, ועל אף שאנו רוצים להתפרנס בכבוד – אנו דואגים תמיד לדרוש מחיר הגון, תוך שאנו שקופים לאורך כל הדרך עם הלקוח.
 
נותנים שירות במגוון אזורים – אנו נשמח לספק את שירותי האינסטלציה שלנו בכל הערים והאזורים שכתובים כאן באתר, אנו עובדים בפריסה ארצית ועל כן תמיד זמינים וניידים. זקוקים לאינסטלטור בכפר סבא? אינסטלטור בנתניה? אנחנו כאן בשבילכם, התקשרו אלינו ונשמח להציע לכם את השירותים שלנו. אנו נעמוד לרשותכם גם אם רק מדובר בלחץ זרם נמוך במקלחת, אנחנו אינסטלטורים ולשם כך אנו כאן. בין השירותים שלנו בנוסף לכל האמור לעיל תוכלו גם להיעזר בנו לצורך צילום תת קרקעי של צנרת ביוב באמצעות סיב אופטי, מצלמת הדמיה תרמית לצורך איתור נזילות, ועוד. פורטל האינסטלציה, כאן לשירותך. 
 

השירותים שאנו מציעים:

שורשים בביוב החלפת ברזים מחירון אינסטלטורים
גילוי נזילות טיפול בלחץ מים נמוך בבית מגוון שירותי אינסטלציה
פתיחת סתימה בשירותים שירותי ביובית הזמן אינסטלטור
סתימה בצנרת המים חברת אינסטלציה מובילה התקנת  מרזבים
משאבות טבולות קבלני ביוב שאיבות ביוב