077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

החלפת ברזים

ישנם לא מעט אנשים כאן באזור חיפה, שמנסים לעשות לעבוד שלל עבודות אינסטלציה פשוטות,
כאלו שלכאורה אין בהם צורך ביותר מדי ידע, כמו החלפת ברזים. אך כמו שאמרנו, זה רק לכאורה.

לדעתי, הבעיה אצל מרבית האנשים היא שהם לא מודעים למגבלות שלהם ולפעמים בשביל לחסוך כביכול כמה שקלים
הם מוכנים לקחת את הסיכון. אם לרגע רק נחשוב וניקח בחשבון שפעולה פשוטה כמו החלפת ברז במקלחת שלא אמורה לעלות לנו יותר מדי כסף,
יכולה להגיע למחירים גבוהים שיעמיקו לנו את החור בכיס, אם רק נעשה אותם בצורה לא נכונה. לכן, ההמלצה שלנו היא באמת שתזמינו אינסטלטור בחיפה, רק ככה תוכלו להבטיח שלא תעשו נזק יותר מתועלת.

 

החלפת ברז


כמו שבטח כבר ראיתם ברחבי הרשת וכמובן גם אצלנו, הדרך הכי טובה היום כדי להבטיח שתקבלו מחיר משתלם, היא באמצעות הצעת מחיר. זה לא יותר מדי מסובך,
משאירים פרטים ומחכים לטלפונים מכל אותם אינסטלטורים שמעוניינים שנבחר בהם לתת לנו שירות. כל מה שצרך לעשות זה לסגור על המחיר הכי משתלם שיש ולהבין שכל הבלאגן בקרוב יהיה מאחוריכם, מבלי שתגרמו נזק לאותה צנרת שלכם.

לא תאמינו עד כמה ברז חדש יכול להשפיע על המראה הכולל של חדר האמבטיה או המטבח. לעיתים אנו גרים בבית בו הברזים ישנים או חלודים ואפילו שביצענו שיפוץ במטבח לא נתנו את דעתנו גם להחלפת הבז. התוצאה היא מטבח או חדר אמבטיה חדשים ומשודרגים עם ברז ישן, מתקלף, חלוד או פשוט ברז שאינו נפתח ונסגר היטב.

דאגו כי החלפת ברז בביתכם תתבצע על ידי איש מקצוע מהימן ומנוסה. מלאו פרטיכם כאן באתר וקבלו את ההמלצות שלנו להתקנה חזקה ועמידה ללא טפטופים ודליפות ובמחירים חסרי תקדים!

דגמי הברזים הם רבים ויפים אולם לא פחות חשוב מלבחור ברז חדש, חשוב לדעת מי מחליף אותו במקצועיות וביעילות. לצורך כך ריכזנו רשימה של טובי אנשי המקצוע, מכל הארץ, מומחים בעבודות סניטריות ואינסטלציה.

לא מבריזים:

דגמי הברזים מוצעים היום במגוון שנדמה כי הוא אין סופי. לפני קניית הברז וודאו כי חיבוריו מתאימים למערכת האינסטלציה בביתכם ובעת הקנייה וודאו כי כל החלקים נמצאים במארז.

אינסטלטור מיומן יתקין לכם את הברז בצורה אחראית ובטוחה ואף עם אחריות באופן כזה שהברז יחזיק מעמד לאורך זמן ללא חיבורים רופפים וללא נזילת מים מהגומיות.

זכרו כי החלפת ברז היא החלפה הדורשת כמובן פירוק הברז הישן על כל חלקיו והרכבת ברז חדש עם חלקים המתאימים לו, במקומו.