077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

ביובית בראש העין לפתיחה ושאיבת ביוב

דרך "פורטל האינסטלציה" ניתן להזמין שירות לשאיבת ביוב, פתיחת סתימות קשות ושטיפה של קווי ביוב וכל זאת באמצעות רכב ביובית מקצועי ואיכותי, הזמן כעת את השירות בעיר ראש העין וקבל אחלה של מחיר!

למה כדאי להזמין דווקא דרך "פורטל האינסטלציה"?

✔ אנו מתחייבים למחירים משתלמים וזולים.
✔ תמצאו אצלנו את כל פתרונות האינסטלציה.
✔ אצלנו מקבלים שלוש הצעות מחיר שונות.
✔ ניתן לקבל שירות לחנות ולעסק במחיר הזול בעיר.

שירותי ביובית לתושבי אזור ראש העין והסביבה

ביובית בראש העין הוא שירות מיוחד הניתן לתושבי האזור על ידי פורטל האינסטלציה. חברת שירותי הביוב הגדולה ביותר במדינה עם סניפים בכל רחבי הארץ. ביובית היא בעצם משאית מיוחדת בעלת צינור עם מערכת שאיבה בעוצמה גבוהה לטיפול בכל בעיות האינסטלציה. תפקידן של תשתיות הביוב הוא לנקז את פסולת השופכין אך לפעמים ישנם תקלות המונעות ניקוז יעיל של השפכים. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות. החל משורשים שחדרו למערכת הביוב ועד לסתימה כתוצאה משימוש לא הולם. סתימה בביוב היא פגיעה קשה באיכות החיים במיוחד לבעלי עסק שפרנסתם יכולה להיפגע באופן אנוש. באמצעות שירות של ביובית בראש העין תוכלו לבצע ניקוי יסודי של הקווים כולל טיפול בשורשים טורדניים שחדרו לביוב. אנחנו מבצעים את כל השירותים הנדרשים בתחום. פתיחת סתימות בביוב, ניקוי של שוחות ביוב, שאיבת הצפות, שטיפה וניקיון של הקווים כולל טיפול מיוחד בשורשים שחדרו למערכת. באמצעות טיפול מתאים ושאיבה של התכולה אנחנו מפנים את הפסולת בסופו של התהליך לאתרים מורשים לכך במסגרת החוק. שירות של ביובית הוא יעיל ואפקטיבי וגם מותאם לאיכות הסביבה. שמירה על כללים ותקנות בתחום מועילה לכולנו ומאפשרת לנו לחיות בעולם ירוק יותר.

ההבדל בין שירותי ביובית לאינסטלטור

אינסטלאטור יכול לטפל בבעיות נקודתיות אבל בשביל לטפל בבעיות מן השורש יש צורך בשירות מתקדם יותר. אנחנו מגיעים עד אליכם ומצלמים את קווי הביוב לשם איתור הבעיה באופן מדויק. רק לאחר מיפוי יסודי של הבעיות אנחנו ניגשים להכין תוכנית פעולה מתאימה. במקרה של שורשים בביוב אינסטלטור לא יוכל לעזור לכם. באמצעות צילום מדויק של מערכת הביוב ניתן כיום לטפל בבעיות מבלי לגרום נזק. זהו טיפול לא פולשני באמצעים טכנולוגים מתקדמים המטפל בבעיות מן השורש מבלי להרוס את תשתית הביוב. אינסטלטור מומחה מראש העין ככל שיהיה אינו מוכשר לכך ואין לו את הציוד המתאים. אם אתם רוצים שירות איכותי ויעיל במחירים הוגנים אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר. מהיום כל שירות של שאיבת ביוב בראש העין או טיפול בסתימה בראש העין מקבל אצלנו יחס מיוחד. אין צורך לחפש פתרונות במקום אחר באמצעות הפורטל שלנו מאגד את כל בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום המגיעים עד אליכם הביתה.

שאיבה של ביוב

שירות לעסקים, חנויות ומסעדות בעיר

פורטל האינסטלציה מציע לכם שירות מיוחד בראש העין לבעלי עסקים. שאיבת בורות שומן עבור כל בית עסק ועבור מפעלים ותחנות דלק. עסקים בתחום המזון כולל תחנות דלק מייצרים שומן על בסיס יום יומי. במסגרת החוק הם חייבים להתקין מפריד שומנים ולאסוף את הפסולת בתוך בורות שומן. את הבורות יש לפנות למקומות המתאימים לכך. בכל אזור תעשייה ישנם בורות שומן ובכל מקום של מסעדות ומלונות כולל מוסכים או כל מקום אחר המייצר שומן. השירות העסקי שלנו כולל טיפול מיוחד וניקוי ושטיפה של הבורות עם פינוי למקומות מוסמכים לכך במסגרת החוק.