077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

ביובית ביוקנעם לשאיבה ופתיחת קווי ביוב

פורטל האינסטלציה היא החברה המרכזית לכל שירותי הביוב והאינסטלציה באזור יקנעם. אנחנו מציעים שירות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר הכוללים פתיחה ושחרור של סתימות, שאיבת בורות, תיקון והחלפה של צנרת, שאיבת מפרידי שומן, שירותי ביובית בהזמנה אישית כולל טיפול מהיר וזריז בכל בעיה שיש לכם בתחום.

למה להזמין אותנו?

אתם לא יכולים לשחק עם הצנרת זה עניין רציני ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן עם הציוד המתקדם ביותר ועם נסיון רב שנים בתחום. אנחנו משתדלים תמיד להוזיל עלויות ולהשתמש בטכנולוגיה מתקדמת בשביל לפתור בעיות בצורה יעילה מהירה ובעיקר זולה יותר עבורכם. אנחנו מותאמים לכל סוגי הלקוחות. חברות גדולות הזקוקות למשאיות לשם נשיאת הפסולת, לקוחות פרטיים הזקוקים לשירות אישי מקצועי ואמין. אנחנו תמיד משתדלים לא רק לעבוד נכון, אלא לעבוד בצורה זהירה ומדויקת ובעיקר בטיחותית לכם ולסביבה. ביובית ביקנעם עומדת לשירותכם בכל עת ותמיד תוכלו לפנות אלינו לשם ייעוץ והכוונה - זה בחינם וללא התחייבות. 

שטיפת קווי ביוב ביקנעם והסביבה

שטיפת קווי ביוב היא חיונית מאוד ומונעת סתימות והצטברות של שומנים ופסולת. כולנו מכירים את הבעיות שיכולות להיווצר מסתימה. מעבר לריח הלא נעים הדבר כרוך בשיבוש ניכר של חיי היום יום. שימוש בשירותים ובמקלחת הופך לדבר בלתי אפשרי. ביובית (קרא עוד עליה כאן) היא משאית מיוחדת בעלת דחיפת מים בלחץ גבוה ומערכת שאיבה עוצמתית ואפקטיבית בעוצמות גבוהות וחזקות המיועדת לשחרור סתימות ושטיפה של קווי הביוב. התשתיות שלכם חיוניות לצורך פעילות שוטפת אל תזניחו את הדבר טפלו בצנרת עוד לפני התעוררות בעיות שיכולות לעלות לכם בסכומים גבוהים ובנזק ניכר. ביובית ביקנעם היא חברה המתמחה בכל שירותי האינסטלציה ויש לנו צוות מקצועי ומיומן האחראי על כל העבודות בתחום.
 
הזמן ביובית ביקנעם

שאיבה של בורות ביוב

החברה שלנו מתמחה בכל סוגי השאיבה והטיפול בשפכים. בתחום שאיבת בורות ביוב אנחנו מבצעים עבודות של שאיבה וסילוק הכוללים גם טיפול בצנרת וניקוי יסודי. יש לנו את כל הציוד הדרוש לכך ואת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עבור בורות הביוב שלכם. כל עסק מסחרי וכל בית עסק זקוק לשירותי שאיבה מתקדמים לשם סילוק השפכים. אנחנו מציעים לכם שירות מקצועי וזריז במחירים שווים לכל נפש. צרו עימנו קשר עוד היום.