077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

ביובית ביהוד לפתיחה ושאיבה של ביובים

פורטל האינסטלציה פועל בהיקף רחב היקפים, דרכנו תוכל להזמין ביובית ביהוד למטרת שאיבת ביוב ופתיחת סתימות קשות, ניתן גם להזמין שטיפה ואחזקה לתחזוקה בריאה של מערכת הביוב.

למה להשתמש בשירותי הפורטל?

✓ שירותי שאיבה כוללים שטיפה במחיר מוזל.
פתיחת כל סוגי הסתימות.
קבלו אצלו עד שלוש הצעות מחיר.
שירות ברמה שלא הכרתם.

שירות מקצועי באמצעות ביובית

שירותי ביובית מתבצעים באמצעות משאית מיוחדת בעלת מערכת שאיבה אפקטיבית וצינור בעל לחץ מים גבוה. באמצעות הביובית ניתן לשאוב את קווי הביוב ולנקות באופן יסודי את הצנרת. אם יש לכם סתימות או הצפות זהו הפתרון היעיל ביותר. סתימות בביוב יכולות להיגרם באמצעות שאריות של צמחייה, שורשים שחדרו לביוב  או שאריות של שומן שמונעות זרימה תקנית של מי השופכין. הצפות נגרמות בדרך כלל מהתפוצצות של צינור מים או ביוב. בכל מקרה של הצפה או סתימה בביוב יש קודם כל לשאוב את הפסולת ולאחר מכן לבצע ניקוי יסודי בעזרת צינור בלחץ מים גבוה.

מה זה כולל?

השירות כולל גם צילום של קווי הביוב לשם איתור הבעיה. באמצעות טכנולוגית צילום מתקדמת ניתן לטפל בכל בעיה מבלי לגרום נזק לקווים על ידי פעולה חודרנית. אין צורך יותר לבצע שבירת קירות לשם איתור מקורות הנזק. באמצעות טיפול לא פולשני ניתן לגלות את התקלה בצורה מלאה. אם אתם זקוקים לשירות יעיל ומקצועי בתחום ביובית ביהוד הוא המקום המתאים. החברה שלנו פורטל האינסטלציה עובדת בפריסה ארצית ועכשיו יש לנו שירות מותאם לתושבי יהוד והסביבה. אם אתם זקוקים לביובית בעיר יהוד לנו יש את הציוד המתאים ואת אנשי המקצוע הראויים לדבר.

ביובית ביהוד שאיבת בורות רקב ושופכין ובורות שומן

בורות רקב ושופכין נצרכים בעיקר בתעשייה שם אוגרים את פסולת השפכים לשם פינוי מוסדר למקומות מורשים במסגרת החוק. במגזר הפרטי משתמשים לעתים בבורות כחלק ממערכת הביוב. בורות שומן משמים בתי עסק לשם פינוי פסולת השופכין השומנית והפרדתה ממערכת קווי הביוב הרגילה. בורות אלו משמשים במסעדות ובמפעלים כולל גם בתחנות דלק ובכל מקום הנצרך לשומן לצורך בית העסק. פינוי של בורות רקב ושופכין כולל בורות שומן מתבצע על ידי ביובית. אם אתם זקוקים לשירות מקצועי ביהוד אנחנו כאן עבורכם.