077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

הזמן אינסטלטורים זולים ביפו והסביבה

מחפש אחר אינסטלטור ביפו הזמין 24 שעות ביממה? רוצה לקבל מחירים זולים ומשתמשים? צור קשר כעת עם פורטל האינסטלציה ונשמח לספק לך פתרון אינסטלציה ביפו והסביבה!

מצא אינסטלטור מומלץ ביפו במחירים משתלמים 

האם אי פעם יצא לכם להיכנס לבית במדינת ישראל שאין בו כיור? לצורך השוואה, אדגיש כי בזמן שהות בחו"ל, יצא לנו לראות חדרי אמבטיה ללא כיור כלל, כאשר כל בוקר האנשים מצחצחים את השיניים אל מעל האמבט או מקלחון וזה נחשב תקין לחלוטין. במדינת ישראל כמעט בכל בית קיים כיור בצורות וסגנונות שונים. פנינו לאינסטלטור ביפו על מנת שיסביר לנו על ההבדלים בין סוגי כיור שונים. 

סוגי כיור, הסבר מאת אינסטלטור ביפו

באופן כללי, ניתן לחלק סוגי כיור לשלוש קבוצות עיקריות - התקנה רגילה, עליונה והתקנה מובנת. בואו נפרט על כל אחד מסוגי התקנה אלו. התקנה עליונה. מדובר על כיור נתלה, היוצא ישירות מהקיר ואין תחתיו שום בסיס. אינסטלטורים ביפו מציינים כי כיור מסוג זה הוא מאוד נוח לניקוי, כוון שניתן לנקות מתחת לכיור ללא שום מאמץ וכמו כן, תורם מאוד לעיצוב חדר המקלחת. התקנה רגילה/התקנה תחתונה. סוג התקנה זה הוא הנפוץ ביותר וניתן לראות אותו כמעט בכל בית. מדובר על כיור עם בסיס שעשויים מאותו החומר. סוג כיור זה הינו עמיד מאוד ולא דורש תחזוקה מיוחדת. התקנה מובנת. שרברבים ביפו מציינים כי גם סוג התקנה זה ניתן לראות הרבה מאוד בבתים פרטיים בישראל. מדובר על כיור שמגיע מובנה בתוך ארונית או משטח כלשהו. ברוב המקרים הצנרת נמצאת בתוך הארונית. לעתים, ישנה גם מראה מובנת מעל הכירו.

 שירותי אינסטלציה ביפו 24 שעות סביב השעון

בכל הנוגע לחומרים מהם בדרך כלל בונים כיור, המגוון הוא רחב והינו גודל בהתמדה. לכן, על מנת לבחור את החומר המתאים לכם, שרברב ביפו ממליץ לשים לב כי המשטח ממנו עשוי המוצר הינו חלק. לדוגמה, קרמיקה זולה, בדרך כלל, לא חלקה, לכן אנו לא ממליצים להשקיע בכיור שעשוי מקרמיקה זו. על מנת לבחור את סוג הכיור הטוב ביותר, אנו ממליצים לפנות לאינסטלטורים זולים ביפו ולא לבצע את הבחירה באופן עצמאי ללא הניסיון הדרוש לכך. בפורטל האינסטלציה תוכלו להזמין איש מקצוע במחירים זולים באמצעות קליק אחד בלבד. אז למה אתם מחכים?