077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

אינסטלטור מומלץ באזור שוהם והסביבה

בעיות באינסטלציה? תנו לאינסטלטור בשוהם לפתור לכם את הבעיה! הזמינו כעת שירות מפורטל האינסטלציה וקבלו עד שלוש הצעות מחיר של אינסטלטורים מאזור שוהם והסביבה במחירים מעולים!

כיצד לפתוח סתימה, המלצות מאת אינסטלטור בשוהם

כל אחד מאתנו אי פעם בחייו נתקל בסתימה בכיור או באמבטיה. בדרך כלל רובנו לא מוכנים לרגע זה ומוצאים את עצמנו רצים לשכנים להשאיל פומפה ועם יד אחת מנסים לפתוח את הסתימה ועם היד השנייה מחייגים אל אינסטלטור בשוהם. במאמר זה אספנו עבורכם טיפים לפתיחת סתימות בכיור שיעזרו לכם ברגע האמת.

מה גורם לסתימות בכיור?

ברוב המקרים סתימות בכיור קורות עקב שימוש לא תקין - זריקת שאריות אוכל אל תוך הכיור, אי שמירה על ניקיון הכיור, אי ביצוע תחזוקה מונעת ועוד. סיבות אלו ורבות אחרות הן שימוש לקוי והנן גורמות לסתימות במערכת הניקוז.

כיצד לטפל בסתימה באופן עצמאי?

במקרים פשוטים, ניתן לטפל בסתימות בכיור בעזרת פומפה. על מנת לעשות זאת באופן נכון, עליכם לשים את הפומפה מעל חור הניקוז בכיור, למלא את הכיור במים, מומלץ למלא במים חמים ולא לשכוח לחסום באמצעות חתיכת בד או עם היד את חור הניקוז העליון שנועד לנקז את המים במקרה חירום אם הכיור מתמלא. לאחר מכן יש לעשות מספר תנועות עם הפומפה - למעלה ולמטה, מה שיגרום לשינוי לחץ ופתיחת הסתימה, לא מצליחים לעשות זאת לבד? הכנסו לכאן וקראו עוד על פתיחת סתימות.

מצא אינסטלטורים בשוהם במחירים משתלמים

אינסטלטור בשוהם מציין כי סתימות בכיור יכולות לקרות גם עקב שאריות שומן שעם הזמן מצטברות לכמויות בהן גם שארית אוכל קטנה יכולה לגרום לסתימה. על מנת למנוע זאת, יש למלא את הכיור במים חמים מדי פעם ולנקות באמצעות פומפה כטיפול מונע. כמו כן, אינסטלטור משוהם ממליץ לרכוש חומרים כימיים שמיועדים לטיפול מונע בסתימות. השימוש בהם הוא קל מאוד, הוראות השימוש רשומות על גבי האריזה של החומר שתקנו. בדרך כלל הוראות השימוש זהות לכל החומרים: עליכם לשים כפפות ומשקפי מגן, לשפוך כמות מכובדת של החומר אל תוך הכיור ולהמתין כ15 דקות. לאחר מכן יש לפתוח זרם של מים חמים ולהמתין 15 דקות נוספות.
במקרים בהם הסתימה רצינית, אנו ממליצים לא לבזבז את זמנכם היקר ולפנות לאיש עבודות אינסטלציה בשוהם על מנת שיטפל בתקלה בצורה מהירה ומקצועית.

להזמין דרך פורטל האינסטלציה

אצלנו באתר של פורטל האינסטלציה מציעים לכם להזמין אינסטלטור תוך דקות ספורות במחירים זולים במיוחד. הנכם מוזמנים לקרוא המלצות באתר החברה, אתרי אינטרנט שונים ואף רשתות חברתיות. להזמנת אינסטלטור בשוהם התקשרו אלינו בטלפון או מלאו טופס צור קשר באתר.