077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

​אינסטלטור באשדוד

הגיע הזמן לחפש אחר אינסטלטור מקצועי, איכותי ואמין אשר ממוקם בעיר אשדוד או לפחות נותן בה שירות? באמצעות פורטל האינסטלציה תוכל בקלות לאתר אינסטלטור באשדוד והסביבה ולקבל הצעת מחיר מוזלת לתושבי העיר, צור קשר כעת עם פורטל האינסטלציה ולא תתחרט.


אינסטלטור באשדוד 24 שעות ביממה


לא כל אחד זכה לרכוש בית עם חדר אמבטיה גדול, עם זאת, כאשר אנחנו מתכוונים לעשות שיפוץ בחדר זה, אנחנו לא רוצים שהמקום יראה מבולגן ו"עמוס", אך בכל זאת רוצים אסלה יפה, כיור ומתלבטים בין אמבטיה לדוש. אין ספק כי כאשר הקריטריון הראשי הוא לחסוך במקום, הבחירה נופלת על מקלחונים כוון שהינם פרקטיים מאוד. במאמר זה אספנו עבורכם המלצות מאת אינסטלטור באשדוד על בחירת דוש לחדר המקלחת, מעבר לכך תמיד תוכלו לבצע שיפור לזרם המים בביתכם באמצעות הגברת לחץ מים - בעמוד הזה.


שירותי אינסטלציה בעיר אשדוד


בעת בחירת דוש לחדר האמבטיה, הדבר הראשון שחשוב לשים לב אליו הוא הגודל. חשוב להבין כי בעת שימוש במקלחת, אתם לא הולכים לעמוד במקום אחד כל הפרוצדורה, אלא תזיזו את הידיים למעלה ולמטה, תסתובבו, תזיזו את הראש מצד לצד ועוד. לכן, טרם ביצוע הקניה, אינסטלטורים באשדוד ממליצים ממש להיכנס אל תוך המקלחון עוד בחנות ולנסות "לזוז" בו. אם אתם שמים לב שקשה לכם לעשות תנועות בתוך המקלחון וכל פעם מחדש מקבלים מכות במרפקים, המוצר הזה בהחלט לא בשבילכם. זכרו כי המטרה היא להנות מהמקלחת כמה שיותר ולא להרגיש אי נוחות בעת השימוש בה. מידות רגילות של מקלחונים הם 80 על 80 ס"מ, 90 על 90 ס"מ או לפחות 100 על 80 ס"מ. אנו מדברים פה על החלק החיצוני של המקלחון. כאשר נכנסים פנימה, קחו בחשבון שמדובר על כ5-7 ס"מ פחות. שורה תחתונה, חובה למדוד את המקלחון לפני הקניה. כמו כן, חשוב לבדוק גם את גובה הדוש, בדרך כלל גובה התקרה אינו פחות מ2 מטר. התנועות שלכם בתוך המקלחון צריכות להיות חופשיות ולא לגרום להרגשה שהינכם נמצאים בכלוב.


אינסטלטורים באשדוד במחירים זולים


המשטח התחתון בתוך המקלחון יכול להיות בעומק של 0 עד כ40 ס"מ. בדוש עם תחתית עמוקה יחסית, ניתן להשתמש כי מיני-אמבטיה, עם זאת, שימו לב שלאחר ניסיון רב בתחום, שמנו לב כי דווקא מקלחונים כאלה נחשבים למסוכנים, משום שאנשים רבים אחרי המקלחת שוכחים מהתחתית הגבוהה, מה שלעתים גורם לנפילות. הדבר מסוכן במיוחד עבור אנשים קשישים. אז קחו זאת בחשבון. כמו שהינכם רואים, בחירת מקלחת טובה היא לא דבר קל בכלל, לכן, על מנת לבצע את הבחירה הטובה ביותר, אנו ממליצים להיעזר בשירותי אינסטלטורים באשדוד ולבדוק איתם מה האופציה הטובה ביותר עבור חדר האמבטיה הספציפי שלכם. בפורטל האינסטלציה תוכלו למצוא מקלחות מכל סוג במחירים זולים במיוחד. לקבלת הצעת מחיר מסודרת אנא מלאו טופס באתר החברה ולאחר מספר רגעים בלבד תקבלו מענה מהיר ומקצועי. אנו מקווים כי המלצות אלו מאת אינסטלטור באשדוד עזרו לכם וכעת אתם יודעים על מה כדאי לשים לב בעת בחירת מקלחון לחדר האמבטיה.

 
ציור של אינסטלטור