077-6049304 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

אינסטלטור באריאל

בעמוד הבא תוכל לקרוא וללמוד על אינסטלטור מאריאל המספק מגוון רחב של שירותים, הפעם החלטנו לתרכז בתחום הג'קוזי, מוזמנים לקרוא המלצות ומידע מאת אינסטלטורים באריאל.
 

מהו ג'קוזי? הסבר של אינסטלטור באריאל


אז, מה הוא ג'קוזי? אם נדבר על המאפיינים הטכניים, מדובר על אמבטיה עם דפנות עבות של כ7 עד 9 ס"מ. בתוך הדפנות עובר צינור אשר אחראי על הספקת האוויר, משאבה וחיישן מים שתפקידו לשמור על גובה מים תקין. כמו כן, החיישן מודד את הטמפרטורה..
 

איך לבחור ג'קוזי איכותי, המלצות מאת אינסטלטור באריאל.


אם החלטתם לרכוש ג'קוזי לבית, על מנת לבחור מוצר איכותי, יש לשים לב למספר פרמטרים כגון:
  • + גודל: גודל הג'קוזי הינו חשוב ביותר. קיימים גדלים סטנדרטיים בשוק, אך אינסטלטורים באריאל ממליצים "לנסות" את הג'קוזי לפני הקניה. זה לא אומר שצריך עכשיו לשים בגד ים ולמלא מים בשביל המקלחת, אך כן צריך לנסות ולשבת בתוך הג'קוזי בחנות על מנת לראות שהגודל אכן מתאים לכם.
 
  • + יצרן ואיכות: ג'קוזי הוא מוצר שאמור לשמש אתכם ל15-20 שנים הבאות, לכן, חשוב לבחור מוצר איכותי שלא תמצאו את עצמכם פונים כל שבוע אל שרברב באריאל לצורך ביצוע תיקון זה או אחר. איכות נמדדת על פי מספר גורמים ואחד מהם הוא היצרן. טרם רכישת הג'קוזי, אל תשכחו לבדוק מי היצרן ותקראו עליו ועל המוצרים שלו ביקורות באינטרנט. כמו כן, טרם הרכישה, ניתן ליצור קשר עם עובד בשירותי אינסטלציה באריאל ולהתייעץ איתו.


אינסטלטור באיראל מסביר על ג'קוזי באופן מקצועי


​בשנת 1910 האחים ג'קוזי הסתכלו על האמבטיה שלהם בצורה קצת שונה מהרגיל. אחד מהאחים בדיוק עבר טיפול רפואי לאחר תאונת דרכים וכחלק מהשיקום, היה עליו לבצע טיפולי הידרותרפיה מדי יום. לאחר מחשבות רבות, החליט רוי ג'קוזי שעסק באותם הזמנים בייצור משאבות, לקחת משאבה ולחבר אותה אל האמבטיה. כך נוצר לו הג'קוזי הראשון שהנציח את שם האחים בהסטוריית האינסטלציה. במאמר זה אספנו עבורכם טיפים מאת אינסטלטור באריאל המסבירים כיצד לבחור ג'קוזי איכותי.


פורטל האינסטלציה - כאן בשבילך


אצלנו בפורטל האינסטלציה אתם יכולים במספר דקות בלבד להזמין אינסטלטור באזור אריאל במחיר זול ואטרקטיבי ביותר. אנו מקווים כי ההמלצות במאמר זה יעזרו לכם לבחור את ג'קוזי החלומות שלכם שתוכלו תמיד לחזור ולהירגע בו אחרי יום עבודה ארוך.

 
אריאל